jeżeli pan doktor to czyta to proszę o większą wiarę w pacjentów, nie kazdy udaje , prosze najpierw uważnie wysłuchac rodzica i jego dziecka i pomyslec zanim coś sie powie

dr Miśkiewicz 11 lat temu operował mnie po raz pierwszy - nawykowe zwichnięcie rzepki, paskudna rzecz, która powstała na skutek zaniedbań innego chirurga. Zrobił operację i mimo iż wtedy miałam tylko 13 lat wszystko dokładnie mi wyjaśniał po co na co i dlaczego. Zadbał o moją prawidłową rechabilitację. Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną zajmował. Zawsze z wielką troską i oddaniem wykonywał swoją pracę. W zeszłym roku znowu stało mi się coś z kolanem (pękła ...

Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną zajmował. Zawsze z wielką troską i oddaniem wykonywał swoją pracę. W zeszłym roku znowu stało mi się coś z kolanem (pękła mi maziówka - tak informacyjnie, żeby ktoś zaraz nie powiedział, że to wina dr Miśkiewicza) ale z racji tego, że już jestem dorosła to trafiłam do innego szpitala gdzie opieka była fatalna i delikatnie mówiąc na oczach lekarzy człowiek może z bólu umrzeć a i tak nikt się tym nie przejmie. Dlatego pierwsze co zrobilam zadzwoniłam do dr Miśkiewicza z prośbą o pomoc, ten zadzwonił do kogo trzeba było i dzięki temu wykonali mi zabieg przed weekendem, a nie jak planowali po - zaznaczę, że do spzitala trafiłam w środę z tak okropnym bólem i kompletnym brakiem możliwości wyprostowania nogi a tym bardziej chodzenia....
Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza WSZYSTKIM tym, którzy mają problemy ortopedyczne, chirurgiczne......mi nawet kręgi szyjne składał i wszystko jest w pożądku.
Dziękuję za okazaną troskę, zrozumienie i ulgę w tych wszystkich cierpieniach.

To najwspanialszy lekarz na świecie!! Operował mnie 7 lat temu. Dzięki niemu chodzę i nie rozumiem negatywnych komentarzy! Wypisali mnie ze szpitala z chorą nogą (chociaż sam ordynator brał kasę od nas). Salowa poleciła mi żebym zapytała o niego, jak tylko zobaczył nogę,przyjął mnie na oddział i zaraz miałam zabieg. Był cudowny jako człowiek i jako lekarz, gdyby nie on, dzisiaj miałabym protezę zamiast nogi. Bardzo jestem bardzo wdzięczna za to co zrobił... Mam nadzieję,że Pan Miśkiewicz czasami czyta te opinie :)

To najwspanialszy lekarz na świecie!! Operował mnie 7 lat temu.
Dzięki niemu chodzę i nie rozumiem negatywnych komentarzy!
Bardzo jestem bardzo wdzięczna za to co zrobił...
Mam nadzieję,że Pan Miśkiewicz czasami czyta te opinie :)

Polecam każdemu kto potrzebuje porady ortopedy ,i chirurga dziecięcego

Polecam każdemu kto potrzebuje porady ortopedy ,i chirurga dziecięcego

Trafiłem do szpitala wrocławskiego na Traugutta, na odział chirurgi niemowlęcej ze złamaną kością udową mojego synka późno w nocy. Szczęście, że trafiłem na dyżur dr. Miśkiewicza, lekarza z powołania, bo tylko w nim miałem tam wsparcie i fachowe podejście do pacjenta. WIELKIE DZIĘKI PANIE PIOTRZE!

Moje dziecko nie chodziło. W ciągu 8 miesięcy rehabilitowałam je u trzech rożnych rehabilitantów (Bobath, integracja sensoryczna), którzy zupełnie niezależnie zalecali udanie się do ortopedy. Pan M nie chciał wysłuchać opinii rehabilitantów, przerwał mi po pierwszym zdaniu, kazał dziecku zrobić DOSŁOWNIE 3 kroki i stwierdził, że jest OK. Nawet nie dotknął dziecka. W poczekalni było mnóstwo pacjentów. Rozumiem, że nie chciał siedzieć w gabinecie do północy. Niezła średnia wychodzi panu doktorowi, 100zł za 2 minuty. Lekarz nie zbadał dziecka, nie wysłuchał co niepokoi innych specjalistów. Zbył mnie, bo czekał na innych jeleni.

nie polecam,w gabinecie byłam z dzieckiem około 2 minut dodaję że wizyta była płatna

doskonały lekarz, uratował nogę syna a szanse były marne. Pięknie zoperował biodro dziecka i dziś, po 5 latach nie ma śladu po chorobie złuszczenia głowy kości udowej.

...Nie komentuje to poprostu paranoja co sie teraz dzieje.

...Nie komentuje to poprostu paranoja co sie teraz dzieje.

najlepszy lekarz na świecie!!!

najlepszy lekarz na świecie!!!