Lekarz z powołania, poświęcający całą swoją uwagę pacjentowi. Więcej takich ludzi w naszej służbie zdrowia.

Lekarz z powołania, poświęcający całą swoją uwagę pacjentowi.
Więcej takich ludzi w naszej służbie zdrowia.

Doktor Miśkiewicz jest to bardzo dobry chirurg dziecięcy . Polecam .

Doktor Miśkiewicz jest to bardzo dobry chirurg dziecięcy . Polecam .

jeżeli pan doktor to czyta to proszę o większą wiarę w pacjentów, nie kazdy udaje , prosze najpierw uważnie wysłuchac rodzica i jego dziecka i pomyslec zanim coś sie powie

Moje dziecko nie chodziło. W ciągu 8 miesięcy rehabilitowałam je u trzech rożnych rehabilitantów (Bobath, integracja sensoryczna), którzy zupełnie niezależnie zalecali udanie się do ortopedy. Pan M nie chciał wysłuchać opinii rehabilitantów, przerwał mi po pierwszym zdaniu, kazał dziecku zrobić DOSŁOWNIE 3 kroki i stwierdził, że jest OK. Nawet nie dotknął dziecka. W poczekalni było mnóstwo pacjentów. Rozumiem, że nie chciał siedzieć w gabinecie do północy. Niezła średnia wychodzi panu doktorowi, 100zł za 2 minuty. Lekarz nie zbadał dziecka, nie wysłuchał co niepokoi innych specjalistów. Zbył mnie, bo czekał na innych jeleni.

Polecam każdemu kto potrzebuje porady ortopedy ,i chirurga dziecięcego

Polecam każdemu kto potrzebuje porady ortopedy ,i chirurga dziecięcego

doskonały lekarz, uratował nogę syna a szanse były marne. Pięknie zoperował biodro dziecka i dziś, po 5 latach nie ma śladu po chorobie złuszczenia głowy kości udowej.

Doktor Miśkiewicz twierdzi, że pacjenci udają, pomimo tego że nie zna dokładnej historii Choroby pacjenta i odsyła go chorego i z bólami do domu!!! NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

najlepszy lekarz na świecie!!!

najlepszy lekarz na świecie!!!

nie polecam,w gabinecie byłam z dzieckiem około 2 minut dodaję że wizyta była płatna

...Nie komentuje to poprostu paranoja co sie teraz dzieje.

...Nie komentuje to poprostu paranoja co sie teraz dzieje.