dr Piotr Mydlarz

Prowadził moja druga ciąże. Odpowiada na wszystkie pytania, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Miły, rzetelny, godny polecenia lekarz.

Kompetentny, rzeczowy lekarz, odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania. Prowadził moją drugą ciążę. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy nie każe się faszerować witaminami, badać częściej niż to konieczne i natrząsać się nad samą sobą, a mimo to czułam się "zaopiekowana" i wiedziałam, że jestem w dobrych, czujnych rękach. Zdecydowanie polecam.

Bardzo uprzejmy lekarz który poświęca tyle czasu pacjentce ile ona potrzebuje. Dokładnie odpowiada na pytania, czuje ze jestem pod dobrą opieka. Prowadzi moja pierwsza ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z niego. Prowadzi moją ciaze i czuję że jestem w dobrych rękach. Poświęca tyle uwagi ile potrzebuję-jeśli mam jakieś pytania zawsze spokojnie wytłumaczy. Polecam

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę - tłumaczył, rozwiewał wątpliwości ale również nie pozwalał na to bym sie rozkleiła - nieplanowana ciaza. Polecam..

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, POMOCNY, RZETELNY. GODNY POLECENIA

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, POMOCNY, RZETELNY. GODNY POLECENIA

Bardzp dpbry i fachowy położik, polecam!

Bardzp dpbry i fachowy położik, polecam!

Nie polecam tego lekarza.W moim przypadku był niemiły, niekompetentny, zlekceważył problem, z którym niestety trafiłam później na oddział szpitala.

Mamy wyznaczony plan leczenia, a ja wyszłam z wielką nadzieją na to, że będzie dobrze. Czuję, że jestem w dobrych rękach!