lekarz Piotr Narbutt

Chirurg ogólny

Pan dr Piotr Narbutt usunął mi laparoskopowo pęcherzyk żółciowy z przewlekłym zapaleniem na tle kamicy. Po zabiegu pozostały 4 blizny w tym 3 z jednym szwem, a pod pępkiem z 3 szwami.Ma dobrą rękę- rany goją się bez powikłań. Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i wróciłam do pracy. Chirurg godny polecenia.

Solidny chirurg! Po trzech miesiącach od operacji żołądka zapomniałem o chorobie. Rana pooperacyjna zagoiła się bez komplikacji, blizna jest równa, gładka, i co raz jaśniejsza.

Operacja nowotworu jelita grubego zostala przeprowadzona w listopadzie 2009 roku. Operacja przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu chirurga lek. Piotra Narbutta. Jest to człowiek niezwykle kompetentny, obowiązkowy i odpowiedzialny, a jednocześnie ciepły i pełen troski o pacjenta. Zespół wspaniały! Pełny profesjonalizm. Szczerze polecam. Jadwiga z Torunia

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź