Do Pana Piotra trafiłem kilka miesięcy temu przez znajomego ze środowiska mediów. Jest dyskretny i wprowadza przyjazną atmosferę w gabinecie, dobrze motywuje do pracy nad sobą. Dzięki rozmowom tym coachem spojrzałem na siebie, swój związek, pracę z zupełnie innej perspektywy, co pozwoliło mi zmienić swoje życie.Spotkania przebiegały w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Według mnie, Pan Piotr ma dobry kontakt z pacjentem, zawsze był dobrze przygotowany do konsultacji ze mną, ma poczucie humoru. Skuteczny w działaniu i godny polecenia dla osób które chcą się wyleczyć ze swoich problemów.

Bardzo polecam Pana Piotra. Podczas wizyt czułam, że podchodzi do mnie bardzo indywidualnie, a nie tak jak wielu innych specjalistów... Pomógł uporać mi się z intymnym problemem, który był bardzo dla mnie uciążliwy. Polecam bardzo serdecznie !

Ja i mój mąż mieliśmy problem natury seksualnej co prawie doprowadziło do rozpadu naszego małżeństwa. Postanowiliśmy jednak zawalczyć o tą relację i zgłosić się do seksuologa. Byliśmy w kilku gabinetach, bez skutku. Gdy znaleźliśmy w internecie świetne opinie o doktorze Nowaku postanowiliśmy się do niego udać. Po kilku sesjach cieszymy się z mężem z satysfakcjonującego współżycia, nasza relacja odżyła. Lekarz bardzo kompetentny i naprawdę zainteresowany problemem. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy doktora Nowaka.

Pan Piotr jest godnym zaufania specjalistą. Zakończyłam nasze spotkania w listopadzie. Razem z chłopakiem przechodziliśmy przez poważne problemy związkowe, które udało nam się rozwiązać podczas terapii. Pan Piotr wykazywał się dużą dozą zrozumienia, empatii oraz żywo angażował się w rozwiązywanie problemów. Był przy tym cierpliwy i roztropny, nigdy niczego nie narzucał. Polecam z całego serca.

Polecam z pełną odpowiedzialnością Pana Piotra !!! Przeżywaliśmy z mężem kryzys, poważny kryzys w małżeństwie, to on nam wskazał drogę jak mówić o tym co nas boli i jak zacząć na nowo ze sobą konstruktywnie budować relacje. Pomógł nie tylko nam na nowo zbliżyć się do siebie ale też nauczył jak podtrzymywać te relacje aby nigdy nie ostygły. Jasno i rzeczowo i najważniejsze podchodzi do pacjenta ze spokojem i troską z jaką rzadko teraz się spotyka. Dziękuję Panie doktorze !

Gorąco polecam Pana Piotra! Jest świetnym specjalistą znającym się na rzeczy, kompetentny, z ogromną wiedzą, potrafi słuchać, trafnie doradza, bardzo miły, pozytywny człowiek, podczas wizyt nie było tej niezręcznej atmosfery jaka bywa czasami podczas mówienia o swoich intymnych sprawach. Z moim partnerem udaliśmy się na wizytę do P. Nowaka, ponieważ przestało się układać w naszym związku. Ale nie był to jeden problem, nałożyło się wiele spraw i nie dawaliśmy sobie rady. Po kilku wizytach nasze wspólne relacje odżyły, znowu potrafiliśmy ze sobą normalnie rozmawiać i czas spędzony razem sprawiał taką przyjemność jak dawniej. Na prawdę warto udać się na wizytę do Pana Piotra. Polecam!

Zgadzam się z przedmówcami i jestem pozytywnie zaskoczona.Pan Piotr zrozumiał na pierwszym spotkaniu moje problemy.Jego pozytywne podejście do pacjenta,profesjonalizm o którym słyszałam od znajomych się potwierdził i pomógł i mi.W niektórych zawodach trzeba pokazywać silna osobość i nic nie mówić , później przekłada się to na związek.W moim przypadku była to zerowa ochota na seks i nie dogadywanie się z chłopakiem, stres. Jestem po 5 wizycie, seks wrócił, wszystko wróciło do norlaności ,obydwoje jesteśmy zawodoleni.Bez wątpienia jest to godny polecenia specjalista.

Witam. Tak jak inni polecam tego lekarza zdecydownie. Miałem mega problem z intymnościa i po kilku wizytach w miłej atmsferze moge zdecydowanie powiedzieć że problem minął. Warto czasem odwiedzić sexuologa. Dzięki.

Polecam tego specjalistę.Miałem dużo problemów z żoną , mój związek rozpadal się.Ja nie tylko nie miałem ochoty na seks ale moja żona nie mogła zajść w ciążę.Okazało się że po licznych badaniach lekarskich problem był w nas. Byłem u kilku seksuologów i uważam, że pan Piotr to specjalista godny polecenia.Tamci nic nam nie pomogli ten tak.Polecił mi go jeden ze znajomych i bardzo się z tego powodu cieszę. Po kilkunastu spotkaniach, czekamy teraz na dziecko , nasz związek jest owiele ciekawszy i lepszy.Gość wie co robi i widać że lubi ...

Polecam tego specjalistę.Miałem dużo problemów z żoną , mój związek
rozpadal się.Ja nie tylko nie miałem ochoty na seks ale moja żona nie
mogła zajść w ciążę.Okazało się że po licznych badaniach
lekarskich problem był w nas. Byłem u kilku seksuologów i uważam, że
pan Piotr to specjalista godny polecenia.Tamci nic nam nie pomogli ten
tak.Polecił mi go jeden ze znajomych i bardzo się z tego powodu cieszę.
Po kilkunastu spotkaniach, czekamy teraz na dziecko , nasz związek
jest owiele ciekawszy i lepszy.Gość wie co robi i widać że lubi swoją
pracę.Polecam innym i wystawiam najwyższą ocenę.

Pan Piotr to idealny specjalista, który rozumie potrzeby pacjentów. Miałam wstydliwy problem podczas stosunku i dzięki niemu pozybylam się go na dobre. To specjalista, któremu można zaufać. Byłam u wielu psychologów, ale to właśnie Pan Piotr dokładnie za analizował mój problem pomógł mi.