lekarz Piotr Nowaklekarz Piotr Nowak - zdjęcie profilowe

lekarz Piotr Nowak

Urolog

Gorąco polecam Pana doktora. Moja wizyta odbyła się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości wraz z planem leczenia i skierowaniem na wszystkie potrzebne badania.

Od czasu kiedy trafiłem do doktora Nowaka, mój stan zdrowia wreszcie się poprawił. Konieczne badania, trafna diagnoza i odpowiednie leczenie. Polecam.

Bardzo krępowałem się przed moją pierwszą wizytą u urologa. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Doktor wszystko mi wytłumaczył i skierował na badania konieczne przed ponowną wizytą. Polecam gorąco doktora Nowaka.