To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Pan Nowicki zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Jest dobrym lekarzem, zawsze miłym i życzliwym - a w tej specjalizacji to BARDZO ważne. To mój pierwszy ginekolog, do którego poszłam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, do dziś, jak na wizytę, wybieram się tylko do niego. Naprawdę polecam.

Bardzo bardzo polecam pana Nowickiego! Pierwsza wizyta u niego była jednocześnie moją pierwszą wizytą u ginekologa, a on sprawił, że nie była ANI TROCHĘ stresująca! Wszystko wytłumaczył, był miły i cierpliwy, człowiek - dusza :). Chodzą do niego także inne osoby z mojej rodziny i także są zadowolone :).

Witam, gorąco polecam Pana Doktora! Był moim lekarzem prowadzącym w Klinice Onkologicznej. Jest on lekarzem bardzo kompetentnym i mającym ogromne serce dla ludzi. Od razu widać, że jest lekarzem z powołania, interesuje się pacjentką, udziela wszystkich niezbędnych informacji, chętnie odpowiada na pytania. Ponad to jest delikatny i profesjonalny. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i polecam wszystkim!

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i polecam wszystkim!

Wspaniały lekarz i człowiek, fachowy, uprzejmy, podchodzi bardzo indywidualnie. Nie nastawiony na wyciągniecie kasy od pacjenta, podczas wizyty prywatnej sam zachęcał do korzystania z wizyt w poradni. Naprawdę polecam

Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

takich lekarzy mamy niewielu,bardzo miły,pomimo natłoku zajęć zawsze znajdzie chwilę dla potrzebujących pomocy,kompetentny,taktowny i bardzo"ludzki".

Wspaniały lekarz - ma prawdziwe powołanie. Znam dr Nowickiego już 10 lat - nie ma lepszego. Do tego super człowiek miły, kulturalny i rzeczowy. Polecam bardzo!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, zainteresowany pacjentem. 100% zaufania.

wspaniały człowiek i super lekarz, polecam każdemu

wspaniały człowiek i super lekarz, polecam każdemu

Wciąż poszukujesz "Onkolog Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz