Od kilku miesięcy chodzę do dr Olendra - na NFZ. Raz byłam prywatnie (i tutaj chcę zaznaczyc, że nie ma różnicy czy jest to wizyta na NFZ czy prywatna). Dr jest zawsze uprzejmy, kompetentny, tłumaczy,odpowiada na pytania i co ważne w gabinecie jest usg, więc od razu jest obraz na to co się tam w środku dzieje ;) Przed wizytą bałam się iść do ginekologa-faceta (bo wcześniej chodziłam tylko do kobiety), ale teraz już nie mam oporów. Polecam

Polecam

Chodze do tego lekarza od kilku lat , jest profesjonalista godnym polecenia

Chodze do tego lekarza od kilku lat , jest profesjonalista godnym polecenia

Bardzo dobry lekarz, indywidualne podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, indywidualne podejście do pacjenta.

polecam tego lekarza, profesjonalne podejście, miły, kontaktowy, polecam wszystkim moim koleżankom:)

lipa doktorek szkoda slow xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx