lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo dobry lekarz ginekolog,dokładny ,sympatyczny...jeszcze nie spotkałam takiego lekarza ..w pełni zasługuje ,żeby Go polecić i życzę panu Lekarzowi Olszewskiemu wszystkiego najlepszego ..

Anioł. Lekarz z powołania. Prowadził moje 2 ciąże. Obie z problemami.Polecam w 100%. bardzo uprzejmy,kompetentny i wszystko wytłumaczy.

CHODZIŁA DO TEGO LEKARZA PRZEZ TRZY LATA A KIEDY ZASZŁAM W CIĄŻE TO PRZEZ JEGO RUTYNE MOJE DZIECKO BY W OGÓLE NIE PRZYSZŁO NA ŚWIAT.NIE POLECAM

Doktor Olszewski jest prawdziwym lekarzem z powołania prowadzi moją ciąże i ufam mu bezgranicznie.Jest z nim kontaakt 24 godz na dobę gdy coś jest nie tak od razu mówi co trzeba zrobić DZIĘKUJĘ

jestem baaardzo zadowolona...leczę się u doktora już 3 rok i nie pozwolił stracić nadziei...powiedział jeszcze Pani będzie w ciąży,ale w najmniej oczekiwanym czasie...i stało się (mam 2 kreski na teściku..)

Lekarz z powołania, prowadził moje dwie (trudne) ciąze. I za szczęśliwe rozwiązania bede mu wdzięczna do końca życia. Fachowy, kompetentny, miły. Nie naciąga na kase, poświęca czas i wszystko tłumaczy. Tak trzymać Doktorze! Chociaż w szpitalu zachowuje się bardzo powściągliwie, jakby nie poznawał swoich pacjentek.

W pełni polecam tego lekarza, jest prze miły i co najwazniejsze lekarz z powolania! Chodzilam od lekarza do lekarza i dopiero dr.OLSZEWSKI mnie wyleczyl. Mialam podwyzszona prolaktyne, myslalam ze będę miala problemy z zajsciem w ciążę a przy doktorze zaszłam w ciążę w miesiąc, jest wspanialym lekarzem! Można mu zaufać.

Doktor bardzo kompetentny, przeprowadzał mi badania prenatalne i byłam bardzo zadowolona.

Pan Dr, Piotr Olszewski jest super lekarzem, zna się na rzeczy, nie faszeruje ciężarne zbyt wieloma lekami, to co trzeba łykać zaleca, ale szuka tańszych zamienników, jest sympatyczny, szanuje pacjentki, nie jest panikarzem, spokojnie pilnuje ciąży, kompetentny i wiarygodny, bardzo dobry fachowiec, jedyne zastrzeżenie z mojej strony to jest to, ze w Andrychowie bierze z wizytę ciężarnym kobietom 50zł, a w Wadowicach 70zł za każdą wizytę;-(((( ale cóż może liczy sobie za dojazd;-( pozdrawiam wszystkie ciężarne;-P

Wspanialy lekarz,prowadzil moja ciaze,która do najlatwiejszych nie nalezala,szkoda tylko,ze nie moglam przy nim rodzic bo maluszek sie spieszyl na swiat.Jestem mu wdzieczna za opieke,za to ze zawsze moglam do niego zadzwonic,ze podnosil mnie na duchu gdy czasem bylo zle.Z calego serca dziekuje.