lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

polecil wykonanie badan a wyniki przeslac SMS-em, mial zinterpretowac wyniki badan pozniej, do dnia dzisiejszego nie slyszalam od niego.przepisal mi estrofem mite (hormon zenski) i luteine bez wykonania zadnych badan, nie znajac poziomu moich hormonow, po estrofemie wyladowalam w szpitalu z bolem w klatce piersiowej, problemami z oddychaniem, wysoka goraczka, problemami z przelykaniem. Zaplacilam z cytologie do dnia dzisiejszego nie dostalam wynikow. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. przepisuje hormony jak witaminy!!!!!

Fantastyczny człowiek i znakomity lekarz. Dokształca się nieustannie, znakomicie radzi sobie w sytuacjach stresowych i swój spokój udziela się pacjętce. Prowadził moją poprzednią bardzo trudną ciążę, odebrał poród, teraz prowadzi kolejna ciążę i nie zmianiłabym tego lekarza za nic w świecie:) Prawdziwy fachowiec, spokojny, dowcipny, kompetentny naprawdę wielu lekarzy spotkałam na swojej drodze, ale ten jest godny polecenia w 100% i nie tylko wokresie ciąży:)

bardzo fajny facet miał z nim stycznośc tylko raz przy porodzie od razu zorientował się, że dziecko owinęło się pępowiną i bardzo szybko zareagował co uratowało mu życie. sympatyczny z dużym poczuciem humoru potrafił rozładowac napięcie na sali porodowej po porodzie gdzie czekaliśmy z mężem na wieści o naszym dziecku

fantastyczny czlowiek ,lekarz.lecze sie u niego od poczatku kiedy sie tutaj pojawil.teraz prowadzil moja ciaze i urodzilam przy nim w szpitalu.jest godny polecenia.

LEKARZ GODNY POLECENIA, REWELACYJNE PODEJŚCIE DO PACJENTKI, UPRZEJMY, WSPANIALE POPROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ- BLIŹNIACZĄ. SPRAWOWAŁ NADE MNĄ SZCZEGÓLNĄ OPIEKĘ, MIAŁAM Z NIM STAŁY KONTAKT TELEFONICZNY (NAWET PODCZAS ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. CO TO PISAĆ WIĘCEJ - LEKARZ Z POWOŁANIA

Wspaniały jako lekarz, i człowiek.Kompetentny, bierze zaraz sprawy w swoje ręce,uprzejmy, miły

Czy ktoś wie, czy ten lekarz przyjmuje prywatnie w Wadowicach???

Czy ktoś wie, czy ten lekarz przyjmuje prywatnie w Wadowicach???

nie znam lepszego lekarza...polecam:) pierwszy lekarz, któremu zaufałam w 100%...jest po prostu wspaniały:)

nie znam lepszego lekarza...polecam:)
pierwszy lekarz, któremu zaufałam w 100%...jest po prostu wspaniały:)

Jestem zachwycona tym lekarzem. Przede wszystki pełen profesjonalizm, wszystko tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad. Poza tym jest człowiekiem z wysoką kulturą osobistą i fajnym poczuciem humoru. Mam wiele problemów zdrowotnych i dopiero ten lekarz zają się mną jak trzeba. Napewno nie zamienię go na innego lekarza. Naprawdę z całą odpowiedzialnością polecam.

wspaniały lekarz, specjalista i cudowny człowiek.

wspaniały lekarz, specjalista i cudowny człowiek.