W czerwcu 2015 roku wybrałam się do dr.Osucha na konsultację w sprawie słusznego powiększenia biustu. Miałam problem wady wrodzonej piersi.Niestety doktor potraktował mnie w sposób iście lekceważący. Powiedział,że właściwie nie ma sensu abym cokolwiek robiła i najlepiej abym zainwestowała w dobry biustonosz, a nie szukała pomocy chirurga, a miałam rzeczywisty problem. Dodatkowo aby tylko odwieść mnie od tego ``pomysłu`` nawymyślał niestworzone teorie typu,że gdyby zrobił mi operację to musiałby podciąć mi przewody mlekowe i wygląd mojego biustu nigdy nie byłby tak dobry jak u modelek, bo takiego stwierdzenia użył doktor co jeszcze bardziej pogrążyło moją niską już samoocenę.Nie rozumiem jak lekarz może się tak odnosić do pacjenta.Jestem piękną młodą dziewczyną, a moim jedynym problemem była wada piersi, a zostałam potraktowana przez dr Osucha jak zwyczajne zero. Do dziś nie wiem co było powodem tak karygodnego zachowania ze strony dr Osucha. Być może po prostu mówiąc kolokwialnie nie chciało mu się podjąć tej operacji z czystego lenistwa lub powodem było także opuszczenie przez niego kliniki.
Dziś mamy marzec, 2 miesiące temu przeszłam operację u kolegi po fachu dr Osucha, doktora Tomasza Dębskiego, na którego trafiłam zupełnie przypadkiem. Mam piękny biust wykonany przez prawdziwego profesjonalistę, który zrozumiał mój problem i podjął się operacji.Jestem bardzo zadowolona i apeluję do wszystkich kobiet w podobnej sytuacji. Nigdy nie należy się poddawać!
P.S Dr Osuch, obyło się bez podcięcia przewodów mlekowych.

Pan doktor wydaje się być świetnym specjalistą, jest bardzo miły i sympatyczny. Po zabiegu dał mi leki, dzięki którym czułam się świetnie i okres rekonwalescencji przebyłam bez bólu. Podczas wizyty w szpitalu przed zabiegiem jak i po miałam wrażenie że opiekuje się mną jakiś dobry wujek, a nie obcy facet. Od tego lekarza bije jakieś nieziemskie ciepło. Podczas wizyty kontrolnej sam zauważył zaczerwienienie mojego oka (które się wzięło niewiadomo skąd – chyba jakieś zarazki od mojego psa mi się dostały do oka) i z przejęciem i zmartwieniem o mnie przepisał ...

Pan doktor wydaje się być świetnym specjalistą, jest bardzo miły i sympatyczny.
Od tego lekarza bije jakieś nieziemskie ciepło.
Podczas wizyty kontrolnej sam zauważył zaczerwienienie mojego oka (które się wzięło niewiadomo skąd – chyba jakieś zarazki od mojego psa mi się dostały do oka) i z przejęciem i zmartwieniem o mnie przepisał kropelki, o które w sumie nie prosiłam, ale widać że troszczy się o swoich pacjentów.
I jak bym miała jeszcze kiedyś iść na jakąś operację, to wybrała bym tego samego lekarza.
Pomimo tego że z mojego nowego nosa nie jestem do końca zadowolona.
Może faktycznie nie miałam warunków na taki nos jaki sobie upodobałam.
Jeśli chodzi o oddychanie jest bardzo dobrze, garb też jest usunięty, ale nadal leci mi na prawy bok i grzbiet nosa jest za szeroki, myślałam że będzie węższy…..
Następnym razem będę zadawać więcej pytań i postaram się więcej dowiedzieć na temat operacji.
Ta była robiona trochę na szybkiego.

3 miesiące temu miałam wykonany w klinice Lasermed w Warszawie pełny lifting twarzy z przeszczepem tkanki tłuszczowej oraz plastykę powiek. Operację przeprowadził dr Piotr Osuch. Jest to lekarz, który wzbudził we mnie ogromne zaufanie swoim profesjonalizmem. Uważnie słucha, doradza jak najlepiej rozwiązać moje oczekiwania i jest cierpliwym i ciepłym człowiekiem . Początkowo nie byłam pewna tego co chce (po prostu chciałam się odmłodzić), bałam się że zabieg nie spełni moich oczekiwań. Dzisiaj uważam ze to była doskonała decyzja. Jestem wdzięczna doktorowi, bo zabieg dodał mi pewności siebie, a rezultaty są zachwycające (powróciłam do pracy po 2 tygodniach bez żadnych siniaków i blizn). Należy nadmienić, że personel w Klinice jest bardzo fachowy, wrażliwy na wszelkie potrzeby przed, w trakcie i po zabiegu. Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm, opiekę i wszystkie konsultacje. Szczerze polecam, jako jednego z najlepszych chirurgów plastyków w kraju i Europie.

Świetny specjalista, doskonale zajmuje się wszystkimi problemami związanymi z niedoskonałościami ciała, szczególnie piersi, ale też liposukcja i odmładzanie twarzy na najwyższym poziomie.

Ja uważam, że to lekarz z wielkim sercem i z powołania. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki , potraf doradzić w wybrać odpowiednią metodę do problemu. Ja chciałam powiększyć piersi i okazało się, że w moim przypadku lepsze będzie powiększenie własnym tłuszczem, niż implanty. Jestem wdzięczna za tą radę, bo jestem bardzo zadowolona. Warto wybierać tylko sprawdzonych i najlepszych lekarzy

Ja trafiłam do doktora Osucha przez opinie znalezione w różnych serwisach poświęconych chirurgii plastycznej i muszę podpisać się obiema rękami pod pochwałami pod jego adresem - kompetencja pana doktora to jedno, a jego ludzkie i bardzo ciepłe podejście do pacjenta do drugie, ciężko znaleźć tak utalentowanego i jednocześnie życzliwego lekarza.

W 2012 r maiłam wykonany w klinice Lasermed przez dr. Piotra Osucha lifting dolnej części twarzy i szyi wraz z przeszczepem tkanki tłuszczowej. Zabieg okazał się nieskuteczny. Zgłosiłam reklamację, która została uznana a dr Osuch zaproponował dokonanie jednorazowego przeszczepu tkani tłuszczowej. Wyraziłam zgodę pod warunkiem dwukrotnego uzupełnienia, gdyż jest to zabieg krótkotrwały i wystarcza na kilka miesięcy. Niestety dr Piotr Osuch nie tylko nie zaakceptował mojej propozycji ale wycofał się również z wcześniej złożonej deklaracji. Dr Piotr Osuch to brak profesjonalizmu, etyki i odpowiedzialności za swoje błędy. GORĄCO NIE POLECAM

Dr Piotr Osuch 04.04.2012 operacyjnie skorygowal moje powieki gorne. Efekt jest niesamowity - mam 54 lata a wygladam na 40!!!Rany goily sie bardzo szybko a po 3 tygodniach od operacji blizny sa malo widoczne.Bardzo balam sie tej operacji a teraz zaluje, ze nie zrobilam jej duzo wczesniej. Dr.Piotr Osuch to doskonaly chirurg plastyk i niezwykle mily czlowiek.

Byłam na konsultacjach u dr Osucha i muszę powiedzieć, że ma podejście do kobiet. Wszystko mi wytłumaczył oraz rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Czytałam o nim dużo dobrego, że jest specjalistą w swojej dziedzinie i tak też jest. Byłam bardzo zadowolona z zabiegu i z lekarza.

Wyjątkowo sympatyczny lekarz z niewiarygodnie otwartym podejściem do pacjenta - poświęcił mi bardzo dużo czasu odpowiadając na wszystkie pytanie, opisał dokładnie zabieg, przeciwwskazania, możliwości komplikacji, nie koloryzował i nie obiecywał cudownej przemiany - bardzo rozsądny lekarz o dużej wiedzy i przygotowaniu. Polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12
Linea Corporis
Nowiniarska 1

Jerzy Chęciński

Chirurg plastyczny
AGklinik Adam Gumkowski
Kazimierzowska 43 (róg ul. Różanej)