mgr Piotr Owczarczak

Rehabilitant, Lekarz sportowy

Świetny, godny polecenia specjalista! Do tego niebywale ciepły, empatyczny człowiek, poświęcający się na 100% pacjentom. Pomocny, zaangażowany, punktualny. Trudno opisać wdzięczność jaką odczuwam dla Pana Piotra, za kolejną już fachową pomoc w wyjściu z dolegliwości zdrowotnych.

Świetny, godny polecenia specjalista!

Bardzo gorąco polecam. Chodziłam z "wychodzącym" dyskiem przez prawie dwa miesiące. Jeździłam do różnych specjalistów, dopiero Pan Piotr "postawił mnie na nogi". Nie "naciąga" na wizyty, zabiegów jest tyle ile trzeba. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona

Gorąco polecam Pana Piotra bardzo mi pomógł bóle kręgosłupa bardzo mi wczesniej dokuczały,już po pierwszej wizycie poczułam wielką poprawę:) za co jestem bardzo wdzięczna Panu Piotrowi

kojarzy pacjenta, skrzętnie zanotuje dolegliwości, nastawianie kregów oraz masaż póki co skutkują; problemy bólu kończyny zmniejszył (w przeciwieństwie do 3 ortopedów, którzy zajmowali się problemem) chociaż nie wyeliminował na razie ostatecznie. ogólnie polecam.

Pierwsze skojarzenie dot. Pana Piotra to OGROMNA WDZIĘCZNOŚĆ !!! Po 1 - za ulgę jakiej dzięki niemu doznałam żeganjąc dolegliwości bólowe; Po 2 - za znalezienie czasu poza wizytami, aby mi pomóc w nagłej sytuacji; PO 3 - za doskonałe zrozumienie i podejście do pacjęta, ogromne pokłady empatii. Tak jak napisała poprzedniczka - "Pan Piotr wyjątkowym specjalistą rozumiejęcym schorzenie nie tylko od strony somatycznej ale i od strony psychologicznej.Jest nie tylko profesjonalnym terapeutą ale i rozumiejącym, oddanym i dobrym człowiekiem- z misją niesienia pomocy ludziom" - ZGADZAM SIĘ Z TYM ...

Po 2 - za znalezienie czasu poza wizytami, aby mi pomóc w nagłej sytuacji;
Tak jak napisała poprzedniczka - "Pan Piotr wyjątkowym specjalistą rozumiejęcym schorzenie nie tylko od strony somatycznej ale i od strony psychologicznej.Jest nie tylko profesjonalnym terapeutą ale i rozumiejącym, oddanym i dobrym człowiekiem- z misją niesienia pomocy ludziom" - ZGADZAM SIĘ Z TYM W 100%

Pan Piotr jest wyjątkowym specjalistą rozumiejęcym schorzenie nie tylko od strony somatycznej ale i od strony psychologicznej.Jest nie tylko profesjonalnym terapeutą ale i rozumiejącym, oddanym i dobrym człowiekiem- z misją niesienia pomocy ludziom-ma dar pomagania polecam wszystkim jego usługi- mnie pomógł- a były czasy kiedy bez ketonalu nie zaczynałam dnia Maria Cz

Maria Cz

Pan Piotr to wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i spokojny. Z dolegliwością biodra chodziłam dwa miesiące, biorąc leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, mając usg stawu i rtg biodra, aż mi lekarz ortopeda polecił pana Piotra, że jest to blokada w kręgosłupie. Wizyta trwała 15 minut, w czasie których zostałam ułożona w dziwny sposób na kozetce, Pan Piotr 'strzelił' mi efektownie kręgosłupem i NATYCHMIAST poczułam drastyczna różnicę. Do tego okazało się, że mam także blokady w kręgosłupie piersiowym, które mi nigdy nie przeszkadzały, ale poczułam dużą różnicę w komforcie po nastawieniu. Polecam wszystkim! Zaczęłam dużo czytać na temat terapii manualnej kręgosłupa i np. w Niemczech poleca się ją jako profilaktykę przeciw zwyrodnieniom dwa razy w roku dla każdego.

JESTEM PO WIZYCIE U PANA PIOTRA. OD RAZU NIE ODCZUŁAM POPRAWY WRĘCZ POGORSZENIE.. TŁUMACZĘ SOBIE TO TYM ŻE TAK MUSI BYĆ I BĘDZIE LEPIEJ- ZA TYDZIEŃ NASTĘPNA WIZYTA ZOBACZYMY CO Z TEGO BĘDZIE..

JESTEM PO WIZYCIE U PANA PIOTRA.
OD RAZU NIE ODCZUŁAM POPRAWY WRĘCZ POGORSZENIE..

bardzo gorąco polecam!!! terapia manualna kręgosłupa to poprawa od razu a nie po nie wiadomo ilu rehabilitacjach! Miałam bóle uda i lekarz rodzinny zalecił leki na zapalenie stawów, ortopeda prześwietlił biodro a jedna wizyta u mgr Owczarczaka i w 5 minut było po wszystkim! taka ulga, bardzo fachowo, zbadał cały kręgosłup i jeszcze znalazł blokady w kręgosłupie piersiowym - nie wiedziałam że mogę inaczej oddychać! Gorąco polecam - pomógł wielu moim znajomym, każdy bardzo zadowolony, poprawa widoczna natychmiast.