lekarz Piotr Pałuchowski

Najlepszy pediatra w Opolu. Spokojny i dociekliwy. Kilkakrotnie korzystaliśmy z pomocy Pana Doktora i zawsze bylismy bardzo zadowoleni. Polecam tego lekarza wszystkim znajomym i każdy ma podobną opinię.

Pojawiłam się u tego lekarza z moim dzieckiem z objawami zapalenia opon mózgowych o czym go od razu poinformowałam, był w strasznym stanie ledwo chodził z powodu bólu głowy, nie mógl nią ruszać , miał sztywność karku ,zatkane uszy, wcześniej wymiotował.Zostałam potraktowana jak matka histeryczka , zignorował moje zdanie, przebadał dziecko i stwierdził że to są normalne objawy przeziebienia i należy go leczyć wreszcie antybiotykiem.Wymusiłam skierowanie na badania co posumował ze na skierowaniu musi napisac ze podejzenie zapalenia opon bo inaczej mnie nie przyjmą, ale nic mu nie jest.Mój syn leży teraz w szpitalu na zapalenie opon mózgowych, nie chce mysleć jak by sie to skończyło gdybym posłuchała Pana Pałuchowskiego.

Lekarz z sercem, kompetentny, rzeczowy, wszystko wyjaśnia i opisuje. Polecam wszystkim

Prawdziwy lekarz z powołania. Ciepły, zdecydowany i fachowy. Polecam wszystkim mamą, które szukają dobrego lekarza dla swojego malucha.

Lekarz naprawdę godny polecenia. Nie tylko trafnie stawia diagozę ale potrafi też obrazowo wyjaśnić chorobę, jej przyczynę i sposób leczenia.