prof. dr hab. n. med. Piotr Paluszkiewicz

Chirurg onkolog

Dziękuję z całego serca za uratowane życie .Pan Profesor nie pozwolił mi się poddać w tej trudnej walce . Profesor Paluszkiewicz to wielki tytan pracy .Walczy o każde życie nawet jak jest tylko malutki promyk nadziei .Byłam dla Niego trudną pacjentką --bo już się poddawałam ,odmawiałam leczenia .Niech Bóg Pana w tym trudzie dalej prowadzi .Dziękuję i przepraszam ,że utrudniałam pracę .Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję i wszystkim polecam Pana Profesora

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Leczył mojego ojca w ostatniej fazie raka przewodów żółciowych gdzie inni lekarze poddali się już . Dzięki niezwykłym umiejętnościom chirurgicznym tego człowieka mogliśmy spędzić ostatnie wakacje z ojcem bo to On przedłużył ojcu o parę miesięcy życie tak po prostu bo Profesor stwierdził że nie można zabierać nadziei człowiekowi i nie poddał się i słowa dotrzymał - walczył z nami do końca. Nie znaliśmy człowieka wcześniej , zostaliśmy potraktowani jak rodzina . Ojciec przegrał tą walkę , ale bardzo sobię cenił jak ponownie trafił do Profesora do Instytutu Hematologii , który jako jedyny walczył o niego do końca. Dziękuje Panu Panie Profesorze jak i moja cała rodzina , fajnie że są jeszcze tacy lekarze i ludzie. Jak trafi się na takiego człowieka z powołania to aż chce się żyć Aneta Pietrzela z rodziną

NIE POLECAM DR PALUSZKIEWICZA. człowiek jakby z kosmosu.obiecuje co innego robi co innego. wymądrza się a co w tym wszystkim najgorsze zdrowie pacjenta nie jest dla niego najważniejsze. Mogłabym tu bardzo wiele napisac o pobycie mojego Taty na jego oddziale ale tego horroru jaki mój tata tam przeszedł żadne słowa nie opiszą. Jeżeli pan doktor nie nadaje się do ludzi może warto zajac sie krowkami

świetny specjalista. kompleksowe podejście do pacjenta. U mnie miała być stomia (wycięcie 25 cm jelita grubego wraz z częścią odbytnicy. Obyło się bez stomii. Jestem pełna uznania dla umiejętności Pana Profesora.

Gdybym mogla nie dalabym zadnej gwiazdki.Osoba opryskliwa i nie ma podejscia do pacjenta.Nie radzi w sprawach stresowych i daje mylna diagnoze.Modle sie o tate zeby przezyl jakos u niego na oddziale.Sami kekarze mowia ze Pan profesor robi im niespodzianki i wpada kiedy chce,stresuje personel i nie pozwala udzielac prostych informacji.Chcial wmowic mojej mamie ze tato mial delirke alkoholowa a to byl jego blad i malo co tato nie zmarl.Mam nadzieje ze go wypisza jak najszybciej.Prokuratura musi sie tym zajac inaczej ludzie beda umierac przez takie pomylki.

Pan profesor operował mojego męża. Bardzo jasno i grzecznie informował mnie o stanie zdrowia męża. Polecam tego lekarza jako dobrego fachowca oraz wspaniałego człowieka.

ZA NIM PODEJMIESZ DECYZJE PRZECZYTAJ - nie polecam Prof. Paluszkiewicza, jest bardzo niekulturalny, opryskliwy, i nie uprzejmy wręcz ordynarny, nie poświęca czasu pacjentowi, nie tłumaczy, nie słucha, biega po oddziale jakby miał ADHD. Nie chce rozmawiać na temat choroby chorej, nawet z upoważnioną do tego osobą. Moja mama została skierowana na operacje, która się nie odbyła i została wypisana po 1 dniu ze szpitala. Bo Prof nie umiał zdiagnozować choroby. Diagnoza „Nowotwór – nieokreślony”. NIE POLECAM. Jego opinie na jego temat mówią same za siebie. Dlatego poszukajcie innego specjalisty niż ...

ZA NIM PODEJMIESZ DECYZJE PRZECZYTAJ - nie polecam Prof. Paluszkiewicza, jest bardzo niekulturalny, opryskliwy, i nie uprzejmy wręcz ordynarny, nie poświęca czasu pacjentowi, nie tłumaczy, nie słucha, biega po oddziale jakby miał ADHD. Nie chce rozmawiać na temat choroby chorej, nawet z upoważnioną do tego osobą. Moja mama została skierowana na operacje, która się nie odbyła i została wypisana po 1 dniu ze szpitala. Bo Prof nie umiał zdiagnozować choroby. Diagnoza „Nowotwór – nieokreślony”. NIE POLECAM. Jego opinie na jego temat mówią same za siebie. Dlatego poszukajcie innego specjalisty niż On.

Cóż, miałem do czynienia z tym jegomościem i nikomu nie polecam. Pan profesor pozjadał wszystkie mądrości, jest aż tak mądry, że choremu woli nic nie tłumaczyć, bo chory i tak pewnie nie zrozumie, co mówi do niego ideał wiedzy, klasy i poziomu. Na oddziale każdy boi się nawet tabletki podać bez zgody pana i władcy - profesora. Do chorych jest opryskliwy, nieuprzejmy i niegrzeczny. Wszelkie pytania odnośnie choroby to zawracanie głowy wielkiemu profesorowi, który przecież dla „pospólstwa”, leczonego z pieniędzy NFZ nie ma czasu. Co do umiejętności chirurgicznych to nie będę się wypowiadał bo się na tym nie znam, natomiast stosunek do pacjentów osiągnął tam poziom podłogi. Jak mówi stara maksyma – Jaki Pan – Taki Kram !!!

nie polecam, niekulturalny, opryskliwy, nie uprzejmy wręcz ordynarny, nie poświęca czasu pacjentowi, nie tłumaczy, nie słucha,-może miał zły dzień ale to nie uprawnia go do traktowania człowieka jak "śmiecia'' a tak mnie potraktował

bardzo dobry fachowiec miły i uprzejmy godny zaufania zawsze można z nim porozmawiać dowiedzieć się o tej chorobie.polecam