lekarz Piotr Pankiewicz

Psychiatra

Dr.Pankiewicz to Aslan z powieści pt. Opowieści z Narnii. To taki Dobry człowiek, to najlepszy psychiatra jakiego znam. Po wizycie u tego zacnego lekarza , długo jeszcze jestem pozytywnie nakręcona. Dr. Pankiewicz podarował mi zrozumienie, akceptację i dobro. W ciężkich dla mnie chwilach ,gdy nie było ani dnia , ani nocy, gdy nie wiedziałam gdzie znajdują się moje ręce i oczy, Pan doktor poświęcił mi swój prywatny czas, odpisując na moje sms-y. W czasie mojej niewypłacalności otrzymałam od tego dobrego lekarza wizyty gratis. Świetnie dobrane leki , to także zawdzięczam Panu doktorowi. Dr.Piotr to doskonały erudyta , niesamowita Inteligencja . Można z Nim porozmawiać o Żywotach Świętych, cytuje dzieła Adama Mickiewicza, a musical " Hair" nie jest Mu obcy. Dr. Pankiewicz sprawił , iż odzyskałam wiarę w Pana Boga. Bardzo polecam tego cudownego lekarza. Anna L.

Dr. Piotra Pankiewicza wybrałam mając na względzie moja chorobę tj. zaburzenia kompulsywno -obsesyjne, która dotykała szczegolnie spraw duchowych.dlatego ważne było dla mnie by był osoba wierząca tj. katolikiem. ponieważ leczenie odbywało się dwutorowo - kapłan sumienie a lekarz psychikę - farmakologicznie. Wybór był trafny. Lekarz z empatia wysłuchał mnie i zastosował szereg leków, jednocześnie sprawdzając ich dzialanie. Terapia farmakologiczna okazała się skuteczna i uzupełniła terapie duchowa za co bardzo dziekuje lekarzowi a Bogu ze postawił jego na mojej drodze.