lek. dent. Piotr Parzyszek

Super ! Pełen profesjonalizm ! Jeżeli ktoś się boi wizyty u stomatologa , to powinien przyjść właśnie do Doktora Piotra !

Jestem wierną pacjentką, ponieważ leczyłam u Pana Dr dużo zębów, kilka wyrywałam i każda z wizyt przebiegła bezbolesnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim z należytym efektem, z zębami wyleczonymi u Dr nic się nie dzieje po kilku latach, po wyrywaniu (a były to 4 zęby) nie było niemiłych niespodzianek, Pan Dr jest rzeczowy i zawsze szczegolowo omawia plan leczenia. Jestem zachwycona obsługa w tym gabinecie i jeśli ktoś boi się wizyt u dentysty to tu się z pewnością tego strachu pozbędzie :)

Polecam pana doktora Piotra z całego serca 😀 Lepszego w swoim fachu nie ma. W moim przypadku trafiłam do odpowiedniej osoby jakim jest pan Piotr.

100% pozytyw! Usunięcie zdrowego zęba trwało dosłownie chwilke! Bez stresu i bólu. Zdecydowanie polecam! :)

Super dentysta. Usuwałam u Pana doktora 3 ósemki (każda była inaczej ułożona o czym pan doktor mnie poinformował i wszystko wytłumaczył).Każde usuwanie przebiegało szybko i sprawnie . po ostatniej , najgorszej bo leżącej w kości 8 byłam trochę spuchnięta ale wiedziałam że tak będzie ponieważ pan Parzyszek uprzedził mnie i dał od razu po zabiegu antybiotyk. Bardzo miły i kompetentny stomatolog. Na pewno polecam

Bardzo miły i kompetentny stomatolog. Na pewno polecam