lek. dent. Piotr Parzyszek

Polecam pana doktora Piotra z całego serca 😀 Lepszego w swoim fachu nie ma. W moim przypadku trafiłam do odpowiedniej osoby jakim jest pan Piotr.

Super dentysta. Usuwałam u Pana doktora 3 ósemki (każda była inaczej ułożona o czym pan doktor mnie poinformował i wszystko wytłumaczył).Każde usuwanie przebiegało szybko i sprawnie . po ostatniej , najgorszej bo leżącej w kości 8 byłam trochę spuchnięta ale wiedziałam że tak będzie ponieważ pan Parzyszek uprzedził mnie i dał od razu po zabiegu antybiotyk. Bardzo miły i kompetentny stomatolog. Na pewno polecam

Bardzo miły i kompetentny stomatolog. Na pewno polecam

100% pozytyw! Usunięcie zdrowego zęba trwało dosłownie chwilke! Bez stresu i bólu. Zdecydowanie polecam! :)