Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.

Lekarz niesamowity w podejściu do pacjenta. Można się poczuć jak w Leśnej Górze. Oby więcej takich lekarzy

Jestem pacjentką Pana doktora Piotra Paska Jest doktorem z powołania . I z wielkim doświadczeniem. Oraz człowiek o wielkim sercu. Szczerze polecam. Dziękuję. Danuta.

Jestem pacjentką Pana doktora Piotra Paska Jest doktorem z powołania .
I z wielkim doświadczeniem.
Oraz człowiek o wielkim sercu.
Szczerze polecam.
Dziękuję.
Danuta.

Wspaniały , cudowny człowiek i oczywiście lekarz. Dodal mi skrzydeł. Poświęcił duzo czasu pomimo wizyty na NFZ . Jasno i precyzyjnie odpowiada na każde wątpliwości. Wielki szacunek dla Pana , Panie Doktorze. Zyczmy sobie takich lekarzy na swojej drodze.

Dobry lekarz, opinie jak najbardziej obiektywne, życzę każdemu aby znalazł takiego fachowca na swojej drodze.

Wiedza, fachowość, doskonała znajomość kardiochirurgii oraz olbrzymia kultura osobista stawiają pana doktora Piotra Paska w gronie najwybitniejszych osobowości. Jerzy T. z Częstochowy

Jerzy T. z Częstochowy