lekarz Piotr Pawełek

POLECAM DOKTORA,W MOIM PRZYPADKU PEŁEN PROFESJONALIZM,NA DRUGI DZIEŃ PO ZABIEGU BYŁEM NA WESELU BEZ JAKICHKOLWIEK DOLEGLIWOŚCI DO DZIŚ BEZ PROBLEMU CHOĆ MINĘŁO 9-LAT,KILKA DNI TEMU BYŁEM PONOWNIE U LEKARZA Z INNĄ DOLEGLIWOŚCIĄ W MYSZKOWIE I PONOWNIE POLECAM.-A DO TYCH NIEZADOWOLONYCH ;"JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ"

Bardzo dobry fachowiec. Jestem zadowolony z operacji usunięcia żylaków kończyn dolnych w "PRIMUS" Brudzowice.

Nie polecam. Podejście do pacjenta "taśmowe". Zabieg nie udany. Po operacji żylaków stan kończyny jest gorszy niż przed zabiegiem.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Partacz nie fachowiec. Od zabiegu pierwszego 20.03.2015 r cały czas boli Mnie w pachwinie. 15.01. 2016 r. Robił drugi Etap. Niestety bule się jeszcze bardziej nasiliły.

Lekarz godny polecenia. Zabieg robiłam w Myszkowie.Personel super. Dr. Pawełek operował mi żylaki na początku roku, obecnie leżę po zabiegu z drugą nogą. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Polecam.

Bardzo dobry lekarz, nie ma się co stresować. Usuwał mi żylaka jednej nogi i jestem bardzo zadowolona - gorąco polecam!

Po operacji żylaków stan kończyny jest gorszy niż przed zabiegiem. Pozostały trwałe zasiniaczenia i stan zapalny trwający już od kilku lat. Noga wyglada koszmarnie. Pan doktor oszpecił nogę, zamiast pomóc. Ze względu na zły stan fizyczny i estetyczny nogi po zabiegu, zdecydowanie odradzam tego "specjalistę".

Jeżeli to ten Pan, który operował mi żylaki w Brudzowicachj(chirurg naczyniowy)- to spokojnie polecam każdemu ! Bardzo dobry fachowiec!

Nieuprzejmy!! Byłam u niego z mamą,naprawde ODRADZAM Wam tego niby specjaliste...On jest nastawiony tylko na kase nic poza tym!!!

bardzo dobry lekarz poleciłbym go najlepszemu przyjacielowi

bardzo dobry lekarz poleciłbym go najlepszemu przyjacielowi