lekarz Piotr Pawłowski

Lekarz rodzinny

Jest bardzo dokladny ,wzbudza zaufanie którego innym lekarzom brak jest przy tym serdeczny opiekunczy służący pomocą 24 godz na dobe jesli zachodzi taka potrzeba wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem ,a poza tym polecam sami sprawdzcie .Ja poprostu juz mieszkam bardzo daleko i niestety niema takiego drugiego lekarza jakim jest Piotr Pawłowski wielka szkoda

Bardzo porządny człowiek , po prostu mi pomógł-to dobry ,niespotykanie spokojny ,miły lekarz .W moim rodzinnym mieście chory to wróg numer1 .Brawo panie doktorze, rzadko się spotyka dobrego człowieka a już takiego jak pan lekarza ???-po prostu do tej pory się zastanawiam ,czy pan jest prawdziwy???

Choroba dopadła mnie podczas wypoczynku w Ustroniu Morskim. Wstyd przyznać , ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłą i profesjonalną obsługą pacjenta. Pan Doktor jest ciepłym człowiekiem i okazał się świetnym lekarzem. Bezbłędnie postawił diagnozę, dzieki czemu dalszy wypoczynek okazał sie tylko przyjemnością. Pozdrawiam Pana Doktora i miłe Panie Pielęgniarki.Henryk Kulczyński , Wałbrzych.

Lekarz troskliwie pochylajacy sie nad pacjentem.Do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.Posiada umiejętność nawiązywania doskonałych kontaktów z dziećmi i ludźmi starszymi.Cechuje go również rzadka niestety zaleta u lekarzy - uprzejmość i cierpliwość.Świetny diagnostyk.

Po wizycie u pana doktora dopiero zaczely sie problemy-zle dobrane leki .

Po wizycie u pana doktora dopiero zaczely sie problemy-zle dobrane leki .

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Ustronie Morskie"?

Osiedlowa 2a lok. 6
78-111 Ustronie Morskie