dr n. med. Piotr Pieńkowski

Laryngolog

Najlepszy lekarz. Poznałam pana dr w 2012 roku... Podał rękę wtedy kiedy walił się nasz świat. Empatia, kultura, kompetencja oraz szczerość to cechy które dla Pana nie są obce... Dziękuję... Zawsze będę pamiętać pana. Z szacunkiem Iwona

Witam moja opinia na temat Pana doktora to same plusy. Ponad 10 lat temu przyjął mnie bez umówionego terminu wizyty od razu zlecił badania i w ciągu 3 tygodni poszłam na zabieg. Pan doktor mnie operował i po zabiegu ta jego troska o pacjenta to jest nie do. Pomyślenia z jaką troska podchodzi po 6 miesiącach miałam na tym odziale następny zabieg usunięcia tarczycy prawostronej i tu też jestem zadowolona bo chociaż były problemy po zabiegu to wieczorem już normalnie funkcjonowała. Więc bardzo dziękuję za tak miłą opiekę i troskę ze strony Pana doktora oraz innych lekarz. Bardzo polecam Pana doktora bo to fachowiec powołania. Pozdrawiam Iwona Łukasik przed zabiegiem Skowronska

doktor Piotr jest moim ulubionym laryngologiem, gdy mam problem to idę tylko do niego, znam go od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, jestem oddanym pacjentem z czystej wdzięczności.

Jest to bardzo kompetentny i miły lekarz, który angażuje się w proces leczenia. Polecam bardzo jako wybitnego specjalistę w dziedzinie laryngologii specjalizującego się w bardzo trudnych przypadkach. Życzę wszystkim osobom chorym aby trafiali tylko na takich lekarzy( a doświadczenie w tej dziedzinie mam niestety wielkie). POLECAM

Fajny miły lekarz . Polecam. Wie o co chodzi i wlg ogarnia :P

Fajny miły lekarz . Polecam. Wie o co chodzi i wlg ogarnia :P