lekarz Piotr Pierlak

Neurolog

Pan doktor profesjonalnie podszedł do leczenia mojej mamy po bardzo ciężkim zabiegu tętnicy krążkowej i dokonał tego gdzie inni lekarze nawet nie dawali szans. Po czasie i ja musiałem skorzystać z leczenia neurologicznego nie szukałem innych lekarzy, bez zastanowienia zarejestrowałem się do doktora Pierlaka. Bo wiem że jest lekarzem z powołania a takich to teraz mało. Z rodziny i znajomych wielu korzysta z leczenia u Pana doktora i każdy jest mega zadowolony. Panie doktorze dużo zdrowia dla Pana bo kto będzie leczył jak nie Pan.

Panie doktorze dużo zdrowia dla Pana bo kto będzie leczył jak nie Pan.

Zadając sczegółowe pytanie o zdrowie siostry, przebywającej PZOL, której stan zdrowie się pogorszył, wzbudziłam w lek. Piotr Pierlak agresję słowną. Mam 70 lat, zostałam min nazwana "debilką", "babą, która nie wie co się do niej mówi", "głupkiem". Tak potraktowana odczułam, że lek. Piotr Pierlak, był obuzony tym jak mogę go niepokoić i zadawać "durne" pytania. Kilkakrotnie usłyszłam, że on dopiero przyszedł na dyżur, podczas gdy zostałam poinformowana że, dyzur miał już pełnić od godziny. Poczułam się sponiewierana i poniżona. Postawa lekarza wzbudza we mnie wielkie obawy o zdrowie jego podopiecznych w tym ośrodku, dodać nalezy, że to sa osoby nieporadne życiowo i bezbronne. Jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem niekompetencji i chamstwem od strony lekarza. Zero empatii. Bardzo nieopkojące, że podczas pandemii gdy kontakt z bliskimi jest możliwy tylko i wyłącznie przez telefon dochodzi do takich sytuacji

Brak kompetencji, przyjmowanie pacjentów ile fabryka dała, przepisuje tylko leki nie wykonując żadnych badań. Badania musiałam zrobić prywatnie!!! Pan doktor stwierdził że nie ma podpisanej umowy co okazało się nie prawda!!! Nie polecam!

Nie polecam!

kompetentny, taktowny i miły, cierpliwie tłumaczy chorobę i uczciwie mówi o możliwościach leczenia, otwarty na wszelkie sugestie ze strony pacjenta.

Wspaniały człowiek aby więcej lekarzy miało takie podejście do chorego jak PAN doktor.Życzę mu wszystkiego najlepszego.

Bardzo dobry lekarz, poprzedni mi nie pomógł nie zrobił żadnych badań dał lekarstwa które wcale nie pomagały. Pan Pierlak od razu wysłał mnie na badania potem przepisał lekarstwa które pomagają. POLECAM WSZYSTKIM!!!Super podejście do pacjenta!

Witam serdecznie,bardzo sie cieszę ze znowu wróciłam do Pana doktora, po przerwie.Czuję sie znowu jak pacjent w dobrych rękach.Polecam serdecznie wizyte u Pana doktora, mimo swojego bólu idę z największą przyjemnością do niego.Pozdrawiam serdecznie i zycze wiele dobrego dla Pana doktora , jak i dla jego pacjętów. Sarna8@vp.pl

wcześniej mi pomógł,teraz też pomaga,uważam że to bardzo dobry lekarz więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta-zdecydowanie polecam

Bardzo dobry specjalista , dziś dzięki niemu ,żyję normalnie bez lęku.

Bardzo dobry specjalista , dziś dzięki niemu ,żyję normalnie bez lęku.

Leczę się u pana doktora od 4 lat i wcześniej mi pomógł,teraz gdy moja choroba się nasiliła też pomaga,uważam że to bardzo dobry lekarz,ale inni lekarze i tak zniszczyli mnie w zarodku :-(