lekarz Piotr Pierlak

Neurolog

I tak ku przestrodze innych PACYJĘTEK pan doktor lubi się umawiać z tymi co mu wpadną w oko .Wykorzysta i zostawi .Typowy przykład kobieciarza.

spokojny, uprzejmy, potrafi poswiecic swój czas choremu

spokojny, uprzejmy, potrafi poswiecic swój czas choremu

Bardzo dobry specjalista pomógł mi w powrocie do zdrowia po wypadku

Bardzo dobry specjalista pomógł mi w powrocie do zdrowia po wypadku

Dr. Pierlak leczy mnie już od kilkunastu lat, jest bardzo dobrym lekarzem, ma czas dla każdego pacjenta (dlatego też trzeba długo czekać w kolejce). Każda wizyta u niego jest przyjemna, potrafi dostosować odpowiednie leki.Ja życzyłabym sobie aby każdy lekarz miał takie podejscie do pacjenta. Dlatego życzę Panu doktorowi wiele zdrowia i siły.

Podchodzi do choroby pacjenta profesjonalnie pierwsze badania a potem diagnoza i leczenie .Zanim trafiłem do tego lekarza leczyłem się u innych z mizernym skutkiem ( zazwyczaj to leczenie polegało na zapisywaniu leków przeciw bólowych i nic więcej )U tego lekarza jest inaczej wiedza i podejście do choroby przynosi poprawę w odczuwalnych dolegliwościach .

OD TRZECH LAT MIAŁAM PROBLEMY ZE ZDROWIEM ODWIEDZIŁAM RÓŻNYCH LEKARZY,ALE DOPIERO DR PIERLAK MNIE ZROZUMIAŁ I TERAZ ZNÓW CZUJĘ,ŻE ŻYJĘ