Bardzo dobry dentysta, polecam, widać, że zna się na robocie. Wszystko dobrze tłumaczy i nie wybiera najdroższej opcji, przynajmniej u mnie tak było. Poza tym bardzo przyjemny w rozmowie, budzi zaufanie

Myślałem, że nie ma już dobrych lekarzy ... chodziłem od dentysty do dentysty, straciłem kupę kasy ,a moje problemy nie znikały. Aż tu w końcu lekarz polecony przez znajomą - Piotr Pietruszczak - to pierwszy dentysta, który jasno i konkretnie przedstawił mi na czym polega problem z moim uzębieniem. Bez ściem o niepotrzbnej wymianie plomb, jak to było u innych. Jestem w trakcie leczenia i jak do tej pory nie mam żadnych przeciwskazań - mogę szczerze polecić ;)