lekarz Piotr Pietrzak

3,4
3,4
3,1
2,9

Miły, kulturalny a przede wszystkim kompetentny. Bardzo poważnie potraktował mój problem, zlecił dodatkowe badania, wizytę kontrolną. Nie mam zastrzeżeń. No może mógłby trochę głośniej mówić...

Lekarz godny polecenia. Fachowy i miły. Dokładnie objaśnia co i jak. Można mieć do niego zaufanie, a to dla mnie najważniejsze. Polecam serdecznie!

Lekarz wydawał się być kompetentny (trudno laikowi ocenić), ale bardzo arogancki i nad wyraz nieuprzejmy. W przypadku przyjmowania chorego dziecka swoje złe nastroje należy odkładać na bok, a nie atakować rodziców i wyładowywać frustracje. NIE POLECAM!

NIE POLECAM!

Trudno mi ocenić kompetencje - ale podejście do pacjenta, profesjonalizm i generalny poziom kultury - na poziomie zerowym. Poza tym - jakkolwiek szokująco to brzmi - podczas wizyty zwyczajnie chamsko popchnął pacjenta! ODRADZAM jakikolwiek kontakt!

ODRADZAM jakikolwiek kontakt!

Najbardziej arogancki i chamski lekarz jakiego w życiu spotkałam... Zjawiłam się z przewlekłym, ponad 1,5- miesięcznym bólem garła. Lekarz zasugerował że może mam problemy psychiczne i być może mój ból został urojony... Nie wiedziałam nawet co odpowiedzieć.

Doktor p.Piotr Pietrzak jest miły i do tego fachowy specjalista. Posiada duzo wiedzy, odpowiada na pytania. Niestety oszczędnie daje skierowania na badania.Więnc ezeli pacjetowi zalezy wylącznie na konsultacji a nie na badaniach to warto umowic się na wizyte.

Sprawia wrażenie bardzo kompetentnego. Posługuje się trudnym do zrozumienia dla zwykłych zjadaczy chleba językiem i trzeba zadawać Mu dodatkowe pytania, aby zrozumieć o co tak naprawdę chodzi.