lekarz Piotr Piwowarek

dolacze sie do opinii, chce sie podzielic z wami moja wiedza na temat mojej choroby, jeszcze nie wiem jakiej ale to nie wazne. Miałem dziury w obu nogach. Dziury sa zaszyte a nogi zostaly na miejscu bez zmian.

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz

Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach.
Monika Łukasiewcz

Minęło wczoraj 4 miesiące od śmierci tego wspaniałego człowieka,oddanego pacjentom świetnego lekarza,tak bardzo ,bardzo potrzebnego pacjentom !!Ale mimo upływu czasu będzie żył na zawsze w pamięci wdzięcznych pacjentów !! Monika Łukasiewicz

Monika Łukasiewicz

Pisałam listy pochwalne o tak świetnym,oddanym pacjentom lekarzu,cudownym, służącym zawsze pomocą człowieku do:Dyrekcji Szpitala,Urzędu Marszałkowskiego,ówczesnego Ministra Zdrowia-Zbigniewa Religi,artykuł w "MEDICUS" a teraz mogę tylko Ciebie Panie Boże zapytac - DLACZEGO ??? DLACZEGO GO ZABRAŁEŚ ?? Monika Łukasiewicz

Monika Łukasiewicz

Nie mogę uwierzyć, że już nikomu nie pomoże. Był jedynym lekarzem, do którego miałam pełne zaufanie. Bardzo kompetentny, oddany swoim pacjentom, a przy tym cierpliwy i zawsze uśmiechnięty. Gdyby inni brali z niego przykład nikt nie miałby powodu do narzekania na lekarzy. Pozostał wielki żal... i setki wdzięcznych pacjentów.

Niesamowity człowiek, mąż, ojciec i prawdziwy lekarz z powołania. Odczuwamy nieprawdopodobną pustkę i nie wiemy co ze sobą zrobić. Był niesamowicie inteligentny, obrotny, empatyczny i sprawny fizycznie. Razem z bratem mieliśmy problemy, żeby go dogonić na rowerze... Bóg najwyraźniej potrzebował najlepszego chirurga... -Grzegorz Piwowarek

Niesamowity człowiek, mąż, ojciec i prawdziwy lekarz z powołania.
-Grzegorz Piwowarek

Trudno uwierzyć, że już go na tym świecie nie ma. Niech tam na górze będzie szczęśliwy. Wyrazy współczucia dla najbliższych. PJD [*]

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek ,pokój jego duszy.

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek ,pokój jego duszy.

Wspaniały człowiek odszedł z tego świata :( ... 05.10.2012 ... Pokój Jego Duszy

Wspaniały człowiek odszedł z tego świata :( ... 05.10.2012 ... Pokój Jego Duszy

Szkoda że tak szybko odszedł nie ma chyba lekarza który by tak był oddany pacjentom