W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz. Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach. Monika Łukasiewcz

Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach.
Monika Łukasiewcz

dolacze sie do opinii, chce sie podzielic z wami moja wiedza na temat mojej choroby, jeszcze nie wiem jakiej ale to nie wazne. Miałem dziury w obu nogach. Dziury sa zaszyte a nogi zostaly na miejscu bez zmian.

Minęło wczoraj 4 miesiące od śmierci tego wspaniałego człowieka,oddanego pacjentom świetnego lekarza,tak bardzo ,bardzo potrzebnego pacjentom !!Ale mimo upływu czasu będzie żył na zawsze w pamięci wdzięcznych pacjentów !! Monika Łukasiewicz

Monika Łukasiewicz

Nie mogę uwierzyć, że już nikomu nie pomoże. Był jedynym lekarzem, do którego miałam pełne zaufanie. Bardzo kompetentny, oddany swoim pacjentom, a przy tym cierpliwy i zawsze uśmiechnięty. Gdyby inni brali z niego przykład nikt nie miałby powodu do narzekania na lekarzy. Pozostał wielki żal... i setki wdzięcznych pacjentów.

Niesamowity człowiek, mąż, ojciec i prawdziwy lekarz z powołania. Odczuwamy nieprawdopodobną pustkę i nie wiemy co ze sobą zrobić. Był niesamowicie inteligentny, obrotny, empatyczny i sprawny fizycznie. Razem z bratem mieliśmy problemy, żeby go dogonić na rowerze... Bóg najwyraźniej potrzebował najlepszego chirurga... -Grzegorz Piwowarek

Niesamowity człowiek, mąż, ojciec i prawdziwy lekarz z powołania.
-Grzegorz Piwowarek

Pisałam listy pochwalne o tak świetnym,oddanym pacjentom lekarzu,cudownym, służącym zawsze pomocą człowieku do:Dyrekcji Szpitala,Urzędu Marszałkowskiego,ówczesnego Ministra Zdrowia-Zbigniewa Religi,artykuł w "MEDICUS" a teraz mogę tylko Ciebie Panie Boże zapytac - DLACZEGO ??? DLACZEGO GO ZABRAŁEŚ ?? Monika Łukasiewicz

Monika Łukasiewicz

Lekarz REWELACJA! Pierwszy raz w życiu mimo bólu wyszłam zadowolona z gabinetu! Uprzejmy, cierpliwy, wesoły a przy tym świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Oby wiecej było takich lekarzy bo ja do tej pory takiego nie spotkałam. Jeszcze raz polecam i wcale nie dziwię się że w łęcznej do Pana doktora jest tylu pacjętów. Pozdrawiam

Nieważne gdzie mieszkasz - jeżeli masz problem -dr.PIOTR PIWOWAREK napewno ci pomoze - jest świetnym ohirurgiem i wspaniałym człowiekiem-byłam leczona przez dr.z rewelcyjnym skutkiem!Panie DR.jest pan wspaniałym lekarzazem! skromnym? Przeczytałam o Panu w Medykusie podziękowanie p.M.Łukasiewicz gdyby nie ona nie trafiłabym do Pana! Wielkie dzięki Pani Mario!

Trudno uwierzyć, że już go na tym świecie nie ma. Niech tam na górze będzie szczęśliwy. Wyrazy współczucia dla najbliższych. PJD [*]

Szkoda że tak szybko odszedł nie ma chyba lekarza który by tak był oddany pacjentom

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Lublin"?

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B