lekarz Piotr Piwowarek

Lekarz REWELACJA! Pierwszy raz w życiu mimo bólu wyszłam zadowolona z gabinetu! Uprzejmy, cierpliwy, wesoły a przy tym świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Oby wiecej było takich lekarzy bo ja do tej pory takiego nie spotkałam. Jeszcze raz polecam i wcale nie dziwię się że w łęcznej do Pana doktora jest tylu pacjętów. Pozdrawiam

Nieważne gdzie mieszkasz - jeżeli masz problem -dr.PIOTR PIWOWAREK napewno ci pomoze - jest świetnym ohirurgiem i wspaniałym człowiekiem-byłam leczona przez dr.z rewelcyjnym skutkiem!Panie DR.jest pan wspaniałym lekarzazem! skromnym? Przeczytałam o Panu w Medykusie podziękowanie p.M.Łukasiewicz gdyby nie ona nie trafiłabym do Pana! Wielkie dzięki Pani Mario!

Fachowa pomoc , nic dodac nic ujac jedynie polecam Pana chirurga

Fachowa pomoc , nic dodac nic ujac jedynie polecam Pana chirurga

WIEDZA,PROFESJONALIZM I TAKT to cechy charakteryzujące Pana Doktora P. Piwowarka !!! Lekarz ze wszech miar GODNY POLECENIA!!!

Swietny chirurg,bardzo kompetentny lekarz,wzbudzajacy zaufanie pacjeta !bylam operowana przez p.dr PIwowarka z rewelacyjnym rezultatem!Jestem bardzo wdzieczna za wyleczenie!GORACO POLECAM tak swietnego lekarza!!!!!!!!!!!!

wspanialy lekarz czlowiek o wielkim sercu

wspanialy lekarz czlowiek o wielkim sercu

jest dobrym i oddanym chirurgiem byłam operowana 1 .02.2008.

jest dobrym i oddanym chirurgiem byłam operowana 1 .02.2008.

Polecam.Uprzejmy i fachowy

Polecam.Uprzejmy i fachowy