dr n. med. Piotr Pluciński

Dermatolog

Bardzo serdecznie polecam Pana Plucińskiego bardzo dobry fachowiec specjalista wysokiej klasy super podejście Ogólnie do człowieka !!! bywałem już nie jedno krotnie w szpitalach ale tak rzeczowego specjalisty nie spotkałem nigdzie

Polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy człowiek, do tego niezwykle cierpliwy, kompetentny, poświęca dużo czasu. Pan Doktor rzetelnie ogląda wszystkie zmiany i stara się najefektowniej dobrać terapię. Widać, że chce pomóc. Leków nie przepisuje wcale drogich, raczej umiarkowanie drogie. Poza głównym problemem (trądzik), miałam kilka innych zmian do pokazania i Pan doktor niczego nie zignorował, wszystko dokładnie obejrzał. Doktor Pluciński stawia celne diagnozy i dobiera leki, które pomagają, przynoszą oczekiwane rezultaty. Niestety pan doktor nie przyjmuje w poradni dermatologicznej na NFZ, nad czym ubolewam, bo takich osób brakuje w państwowych przychodniach. ...

Serdecznie polecam pana doktora Plucińskiego, mało jest lekarzy z takim serdecznym podejściem do pacjentów jak On.

Fantastyczny GOŚĆ , moje życie przy łuszczycy zaczęło być znośne.Udziela się dla pacjętów i dba o nich , przy tym ;skromny,kompetentny.Opiekun medyczny-dobrowolny w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Chorych na Łuszczycę Bardo polecam.

Polecam pana doktora. Ludzkie podejście do człowieka, ogromna wiedza, zaangażowanie w przebieg leczenia, uczciwość i rzetelność. Jest bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta oraz co jest dosyć istotne nie przepisuje bardzo drogich leków, ale te w całkiem przystępnych cenach. Nie jest to lekarz nastawiony na zarobek. Uważam, że dobrze wykonuje swoją pracę i co najważniejsze leczenie pana doktora jest skuteczne i przynosi oczekiwane efekty. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na świetnego i ludzkiego specjalistę. Dziękuję.

Człowiek, dzięki któremu po 10 latach leczenia cholernej łuszczycy, mogę wreszcie zacząć życie na nowo. Nie wiem, jak radzi sobie doktor z innymi chorobami skóry, ale na łuszczycy zna się doskonale! Żadnych drogich maści, leków itp. - profesjonalne podejście do pacjenta, zlecony wywiad na inne schorzenia. Po prostu mistrz świata! DZIĘKUJĘ Panie Doktorze!

Wizyta miała byc prywatna, lecz po rozpoznaniu P. Pluciński nie wziął ani grosza! Na dodatek dał doskonałe wskazówki!Serdecznie polecam!

bardzo ciepliwy, dużo czasy poświęca pacjetowi, nie opiera się tylko na tym, co widać gołym okiem na skórze, ale stara się dojść przyczyny zjawiska skórnego.