dr n. med. Piotr Podwiński

Dermatolog

1,9
2,1

Nie polecam.Wizyta trwała 2 minuty ?! Wyszłam zażenowana podejściem doktora.Problem oczywiście nie został rozwiązany a wizyta przebiegła lekceważąco ! Głupie teksty,brak profesjonalnizmu.Ja już na pewno nie wrócę.

Aktualnie szukam dermatologa bo znów pojawiły się problemy skórne stąd też przeglądam neta i trafiłem na opinie dot.ww, doktora. W moim przypadku podejście bardzo dobre i udzielenie fachowej pomocy wyrażając się kolokwialnie "konkretny facet" Mnie nie interesują miłe pogaduszki a konkretne efekty i takie też miałem stąd też oceniać trzeba po efektach a nie po miłej gadce która nie leczy Lekarzom należy się duży szacunek i wyrozumiałość i ja bym nie zrażał się jakimś poczuciem humoru itp jak to opisują . W moim przypadku efektywnie skutecznie i jak najbardziej pozytywna opinia bo się należy a jak widze wiekszość negatywnych to jak ktoś patrzy to może źle ocenić . Wizyta moja odbywał sie chyba w 2020 r. z tego co pamiętam .

Nie polecam szkoda czasu brak jakiejkolwiek diagnozy. Żart nie lekarz. ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wizytą na nfz trwała 1 minute brak kolejki co już powinno świadczyć. Śmiech na sali

Nikomu nie polecam! Lekarz na pytanie co to może być na skórze odpowiedział, że nie jest duchem świętym. Niemiły, wzbudza strach, krzyczy na pacjentów i ich obraża.

Byłam zadowolona z wizyt, mam chorobę przewlekłą i nie zamierzam zmieniać lekarza. Diagnoza szybka i trafna. Może nie jest bardzo rozgadany ale idziemy do lekarza by się leczyć a nie prowadzić godzinne dyskusje. Mi forma krótko i na temat bardzo odpowiada. Polecam osobą konkretnym

Pan doktor jest nie miły , opryskliwy myśli że ma fajne poczucie humoru a to jest poprostu brak kultury potraktował moje dziecko jak jakiegoś bachora głupie teksty w jego kierunku typu np " rozbieraj się , co tak głupio stoisz i patrzysz " , dziecko ma 5 lat. Przyszłam z jakimiś naroślami pod pachami a doktor stwierdził że moje dziecko ma AZS, że niby powieki są zaczerwienione co jest kompletna nie prawda ponieważ zostało to skonsultowane z innymi lekarzami źle postawiona diagnoza i jakby jeszcze tego było mało trzy razy uslyszalam że cytuje " gówno wiem " to nie jest ani zabawne ani na miejscu wiec złoże na tego pana oficjalną skargę .

Nie wiem nawet jak to ująć. Tragedia. Nie polecam strata czasu. Nie słucha co pacjent chce powiedzieć, poucza, zero diagnozy. Przychodzisz z uczuleniem wokół oczu a Pan doktor krzyczy "proszę pokazać dekolt". Wizyta trwała 1 min.

Pospiesza, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, nie daje powiedzieć historii choroby. Uważa, że wie wszystko najlepiej. Postawił nieprawidłową diagnozę chociaż sugerowałem co może mi dolegać. Wizyta trwała 3 minuty w trakcie których warknął aby mu nie przeszkadzać wypełniając dane w komputerze i pisząc receptę. Moim zdaniem całkowicie minął się z powołaniem, nie zależy mu na dobru pacjenta. Wzór negatywnej postawy lekarzy. Brak kompetencji, brak wiedzy, brak kultury osobistej. Mogę tylko odradzać wizytę u tego lekarza.

nie tylko "trudny charakter" ale też brak fachowości

nie tylko "trudny charakter" ale też brak fachowości

Mnie osobiści p. doktor zraził swoim nazwijmy to "poczuciem humoru". Zgadzam się,ze ma dość lekceważący stosunek do pacjenta, może nie do tego stopnie,żę jest niemiły ale jednak..;/ Przez niego też pogorszyła mi się cera;//