lekarz Piotr Półjanowski

Trafna diagnoza i zlecone badania. Dobrze zastosowane leki - po których polepszyły się wyniki o 20 % z czego jestem niezmiernie zadowolona. Jak wszędzie, zawsze trzeba się zapytać czego nie wiemy w danej jednostce chorobowej -to p dr wyczerpująco odpowie (i nie będzie się powtarzał ). Wizyty z badaniami są przeprowadzane uprzejmie, miło bez ,,zbędnego gadania'' na inne nieistotne tematy. Polecam H

Źle dobrana moc szkieł (oraz pozostałe parametry) sprawiła, że przez kilka miesięcy męczyłem się nosząc złe okulary. Dopiero wizyta u optometrysty potwierdziła moje podejrzenia. Dzisiaj odebrałem okulary o mocy wskazanej przez optometrystę i w jednej chwili zniknęły zawroty i ból głowy oraz wrócił wyraźny obraz. Szkoda słów, ale dodam tylko tyle, że podczas badania pan Półjanowski nie zechciał nawet poinformować mnie o wynikach badań. Odradzam!

Dopiero wizyta u optometrysty potwierdziła moje podejrzenia.
Odradzam!

Pan doktor poświęcił mi około 5 minut na badanie wzroku. Przepisał receptę na 2 pary okularów, do bliży oraz do dali. Całe szczęście przy zamawianiu okularów poddałem się ponownemu badaniu wzroku w salonie optycznym. Moje zdziwienie było wielkie gdy okazało się, że Pan Doktor "nie trafił" z doborem żadnego ze szkieł (czyli 4 !) i "przeoczył" mój astygmatyzm. Gdybym zaufał jego diagnozie, posiadał bym aktualnie 2 pary bezużytecznych okularów, deficyt w portfelu w wysokości około 800zł, stracony czas i perspektywę zakupu kolejnych okularów. Co do stanu mojego wzroku, nie sądzę aby źle dobrane okulary cokolwiek mi pomogły.
Rachunek jest prosty:
- zła diagnoza
- stracone pieniądze
- stracony czas
CO NAGLE TO PO DIABLE PANIE DOKTORZE. Byle jak to po prostu źle.
NIE POLECAM.

Polecam w 100% !!! Przyjazna atmosfera, przemiła Pan doktor, a co najważniejsze kompetentny, z dużą wiedzą medyczną, co za tym idzie trafnymi diagnozami oraz skutecznym leczeniem. Gorąco polecam!!!

Lekarz okulista bardzo dobry . , nie plotkuje z pacjentem , stawia trafne diagnozy . Jest miły , uprzejmy, sympatyczny . To super lekarz . Polecam .