lekarz Piotr Porębski

Dermatolog

Świetny lekarz z poczuciem humoru. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Byłem przed wizytą u Pana dr. Porębskiego u trzech innych dermatologów, ale dopiero dr. Porębski przepisał odpowiednie leki. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wręcz mało spotykane wśród lekarzy. Rozmawiając z Panem doktorem odnośni się wrażenie, że rozmawia się z dobrym znajomym. Polecam.

lekarz wspaniały a czlowiek jeszcze lepszy grzeczny dobry nikogo nie zostawi nawet jak recepcja nie chce zapisać on zawsze przyjmie oceniam na 5

Doktor Porębski jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Podczas każdej wizyty dostarcza nieopisanej energii i motywacji do życia, a przy tym świetnie leczy! Każdemu poświęca odpowiednio dużo czasu, odpowiada na wszelkie pytania, stawia na nogi nawet w najgorszych przypadkach dermatologicznych i nie tylko. Czas oczekiwania na wizytę jest natychmiastowo wynagradzany po wejściu do gabinetu. Doktor Porębski wyleczył również nie jednego mojego znajomego. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem i polecali Pana Piotra swoim bliskim. Z daleka widać, że medycyna jest jego pasją,którą pragnie nieustannie realizować, a pacjenci mogą mu, w tym pomagać. Oby więcej lekarzy, którzy szanują ludzi, podchodzą do nich z uprzejmością, okazują współczucie i dają nadzieję na lepsze życie! ;) Polecam bardzo, bardzo serdecznie!

Doktor Porębski jest najlepszy w dziedzinie dermatologii! Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie zagadnienia. Dodatkowo zawsze jest uśmiechnięty, miły i zaraża pozytywną energią. Oby więcej takich lekarzy! Polecam serdecznie!

Bardzo dobry lekarz. Dr. Porębski ma bardzo dużą wiedzę, zna się na tym co robi. Leczę się u dr. już rok i jestem bardzo zadowolony z efektów jego leczenia. Dodatkowo doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta i indywidualnie podchodzi do każdego. Szczerze polecam Pana doktora.

Ja nie polecam dr. leczy, ale nie szuka przyczyny. nie zlecil mi podstawowych badań na obecnośc grzybów w chrobowo zmienionych miejscach. Zamiast tego przepsywal mi coraz to mocniejsze sterydy. Potem okazlo sie ze na mojej skórze jest siedlisko różnego rodzaju grzybów, ktore unimozliwiły wyleczenie zmian skornych. Potrzebna byla niestety hospitacja.

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Wyleczył u mnie chorobę, z którą długo się zmagałam. Chodzę do niego na ul. Żurawią, choć trzeba tam długo czekać od rana w kolejce to wiem, że warto się poświęcić. Polecałam wizytę moim znajomym, którym także pomógł. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu tyle czasu ile potrzeba. Widać, że zależy mu na wyleczeniu. Poza tym to przesympatyczny człowiek. Szczerze polecam.

Szczerze polecam dr. Porębskiego. Cierpliwie wysłucha i rzeczowo wytłumaczy. Na NFZ 2 miesiące czekania. Oby więcej takich ludzi z pasją. Przekonacie się o tym po wizycie u niego. Wcześniej chodziłem do pewnej p. dr przy ul. Ogrodowej za apteką. Różnica kolosalna w podejściu do pacjenta, pełen profesjonalizm.

Po raz pierwszy zaufałam dermatologowi! bo po ostatnich wizytach u innych lekarzy byłam załamana i bałam się leczenia. W tym przypadku wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, nie mogę doczekać się rozpoczęcia terapii (jak zrobię badania będę mogła zacząć leczenie). Jestem pozytywnie nastawiona, a to najważniejsze. Pan doktor bardzo szczegółowo odpowiada na pytania. Obejrzał moją skórę z bliska oraz przeprowadził wywiad. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Polecam, mimo że kolejki są dłuuugie.

Świetny lekarz i człowiek. Duże poczucie humoru. Wizyty były przyjemnością. Zwłaszcza wtedy kiedy stan skóry zaczął się poprawiać. Leczy z sensem (jest plan). W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy (nie tylko dermatologów) tłumaczy co, jak i czemu. Najpierw był wymaz twarzy. Potem wejście z płynami zewnętrzymi. Gdy one nie poskutkowały wszedł Tetrasyl, który ze względu na niezadowalający efekt został zamieniony na Aknenormin. Po 8 mies. terapii Aknenorminem, całkowicie wyleczony. Pomimo tego, że początkowe leczenie nie przyniosło efektów nie mam żadnego żalu. Uważam wręcz, że każdy lekarz powinien zaczynać od środków mniej inwazyjnych, które rokują poprawę. A gdy efekt jest niezadowalający (jest poprawa, ale nie wyleczenie) to wtedy należy strzelać z grubszego kalibru. Oby więcej takich lekarzy.
(mężczyzna, 20-parę lat)