lekarz Piotr Poznański

Neurolog

Lekarz godny zaufania i polecenia. Wybitna inteligencia i posiadana wiedza. Bedac na urlopie zawsze umawiam się na wizyte aby skonsultować obecny stan mojego zdrowia. Polecam.

Lekarz godny zaufania i polecenia. Wybitna inteligencia i posiadana wiedza.

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Wszystko wytłumaczone wielokrotnie i tak jak należy. Wszystkiego dobrego Panie doktorze i wytrwałości w Pańskiej trudnej i niejednokrotnie niewdzięcznej posłudze. Pacjentaka.

Wizyta prywatna w 2019r. Lekarz bardzo niemiły, wręcz wulgarny. Zupełny brak kultury osobistej. Celowo wypisał niepoprawnie receptę, żebym nie mógł kupić leku ze zniżką, chociaż mi się należał. Odmówił poprawy recepty. Przyznał też, że nie obchodzi go czy lek kupię. Nie oceniam wiedzy medycznej Pana doktora, ale kultury i szacunku dla pacjenta nie ma za grosz!

Lekarz podioł minimum pomocy, burczy pod nosem, nie rozwodził się w ogóle nad przypadkiem chociaż prosiłem o wytłumaczenie. Wizyta na NFZ w szpitalu wojskowym, nie przeznacza więcej niż 15min. Ponadto wszystko zapytałem o następna wizytę odesłał do rejestracji olewczo co wiarze się z kilkumiesiecznym czekaniem... Nie polecam gościa.

Leczylam sie u dr.Poznańskiego ponad 4 lata,na początku był dosyć miły,kompetentny,ale równierz oschły i nerwowy.Ale mimo to zawsze kierował mnie na badania,rehabilitację,na oddział kiedy byla taka potrzeba.Co prawda zaczęła mu się nudzic taka Pacjentka jak ja, mimo że poza leczeniem publicznym,leczylam się także prywatnie..

Witam leczymy sie rodzinnie poniewaz tak sie zlozylo ze po wypadku trafilam do szpitala na oddzial dr Banki i bezposrednia opieke dr Poznanskiego.Rowniez moj syn od kilku lat leczy sie u dr Poznansiego.Poniewaz nie byly to sporadyczne wizyty wiec moge powiedziec ze jest lekarzem kompetentnym,odpowiedzialnym i wbrew opiniom innych pacjentow interesuje sie pacjentem nie tylko w trakcie leczenia.Wybierajac dr Poznanskiego zdecydowalismy sie na leczenie poniewaz wielokrotnie przekonalismy sie o fachowosci dr.pozdrawiam rodzinnie 1 +2 JB

dr.pozdrawiam rodzinnie 1 +2 JB

Byłem na wizycie i prywatnie i na NFZ - różnica jest ogromna. Z miejsca wiadomo na czym temu lekarzowi zależy w życiu...,zdecydowanie nie są to ludzie.

Pan Doktor Poznański jest wyjątkowo nieuprzejmy. Bardzo ostro traktuje pacjentów, wręcz przedmiotowo. Wizyta jest szybka, bez tłumaczenia problemu choroby i dalszego leczenia. Poniżej czytam, że wszyscy się skupiają na wyglądzie Pana Doktora niestety na tym się kończy. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza

Szpital Wojskowy w Lublinie - byłam w lipcu 20011 r. zarejestrowana do lekarza Poznańskiego na godz. 9:00, przszedł do gabinetu o godz. 8:45 / pacjentom siedzącym pod drzwiami nie powiedział zwykłe dzień dobry zamknął drzwi, siedział do 9:10, zniecierpliwieni chorzy starsi ludzie wymusili na mnie, ponieważ miałam pierwszy numerek, żebym weszła i zapytała bo napewno on czeka na pacjenta. Zapukałam uchyliłam drzwi, przeprosiłam i chciałam zapytać a w tym czasie usłyszała wonnnnn!!! - po krótkim czasie dr powiedział wejść, ale moja wizyta była kupą nieszczęścia /ja jako kobieta 50+ musiałam go przpraszać/z leczenia nie skorzstałam, zarejestrowałam się do następnego lekarz, który mnie leczy od lat /a od ZUS dostałam zabiegi na cito/. Co na to NFZ, za co płaci - jak widać za urodę !!!!!.

No cóż nic dodać nic ująć, lekarz z powołania

No cóż nic dodać nic ująć, lekarz z powołania