Dr Przekora to wspaniały lekarz i człowiek. Do mojej córki potrafił przyjechać o 23. Diagnoza stawiana przez dr Przekorę zawsze sie potwierdza. Wszystko dokładnie tłumaczy. Córka zawsze się uśmiecha na jego widok.

Bardzo przyjemny i z rewelacyjnym podejściem do dzieci lekarz. Nigdy się na nim nie zawiodłam, zawsze korzystam z uslug dr. Szczególnie jestem zadowolona że mogę korzystać z wizyt domowych. Nigdy nie odmówi pomocy. Wszyscy z mojej okolicy korzystają z usług Pana dr. Serdecznie polecam.

Profesjonlista w swej dziedzinie, kompetentny, posiadający ogromną wiedzę medyczną w zakresie pediatrii, ze świetnym podejściem do dzieci i zestresowanych chorobą malucha rodziców, cierpliwy, wytłumaczy, wysłucha i poświęca odpowiednią ilość czasu, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Zrezygnowalismy z leczenia dziecka w przychodniach okolicznych, zawsze wzywamy Pana dr. Polecam z czystym sumieniem.

Moje bliźniaczki już od dwóch lat są leczone przez Pana doktora, nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy mieli choć cień wątpliwości co do kompetencji. Zawsze poświęca nam dużo czasu wyjaśniając wszystkie wątpliwości, przy tym jest bardzo sympatyczny i ma podejście do dzieci. Nasze pociechy dość dużo chorują więc zdążyliśmy poznać już wielu lekarzy i muszę stwierdzić, że do niego mamy największe zaufanie.

W naszym przypadku dr się nie sprawdził. Leczył synka na zatoki a miał zapalenie oskrzeli. Poza tym jak się okazało u innego lekarza zlecił lekarstwa,których nie można razem podawać. Do tego nie umył rąk przed badaniem dziecka. Raczej już nie skorzystamy z usług tego lekarza.

Pan doktor Przekora, lekarz z powołania, wspaniały pediatra. Korzystamy z usług doktora juz od czterech lat i nigdy nie odmówił pomoc i nigdy nie zawiódł. Dzieci uwielbiają Pana Doktora. Podejście do dziecka rewelacyjne, z czystym sercem możemy polecic Doktora Piotra. Mama Ani i Piotrusia.

Mama Ani i Piotrusia.

Znam wielu dobrych lekarzy :) ale Pan Doktor Piotr jest po prostu The Best :) można powiedzieć źe przychodzi do pacjenta i zdrowie samo wraca :).

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w swoim życiu. Lekarz z powołana. Zawsze znajdzie czas i z diagnozą nigdy się nie myli. Nie faszeruje antybiotykami. To już ostateczność. Genialne podejście do dziecka. Moje córki go uwielbiają. Dziękujemy za juz kilkuletnią opiekę. Polecamy każdej zatroskanej mamie :)

Lekarz godny polecenia. Moja córka panicznie boi się lekarzy a pan Przekora wywołuje uśmiech na jej buzce :-) Świetnie zna się na tym co robi

Świetnie zna się na tym co robi

Bardzo dobry lekarz, byliśmy z córką u dziadków kiedy się jej pogorszyło dr Przekora przyjechał na wizytę domową mimo późnych godzin w sobotę. Był bardzo sympatyczny i kompetentny. Zalecone lekarstwa pomagają. Polecamy!

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Warszawa"?

Dorota Piórkowska

Laryngolog dziecięcy
Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
Lux Med Sp. z.o.o.