lekarz Piotr Przybyła

Pan doktor poinformował mnie, że kobietom powyżej 60-go roku życia nie robi się cytologii tymczasem inna pani ginekolog poinformowała mnie że w przedziale lat 63-69 występuje najgorsze zagrożenie wystąpienia raka szyjki macicy i jak najbardziej zrobiła mi badanie cytologiczne Nie wiem dla kogo jestem za stara, dla doktora czy dla NFZ który osoby po 60-tce skazuje na stracenie. Nie polecam wizyty u tego lekarza.

Nie polecam wizyty u tego lekarza.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim ginekologiem. Polecam!!!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim ginekologiem.
Polecam!!!

Najlepszy lekarz z jakim sie spotkałam.

Najlepszy lekarz z jakim sie spotkałam.

Jestem bardzo zadowolona, wiedza oraz niesamowite podejście do pacjenta pozwala czuć się komfortowo.

jestem młodą matka, cała ciąze chodziłam do niego, co wizyte mialam usg robione, badania krwi i moczu mialam robione 2 razy i wymazy z pochwy również. Jedyne co mi przeszkadza to to, ze jego zona chodzi tam i z powrotem, drzwi nie pozwala zamknąc a ja osobiscie uwazam, ze ide do lekarza a nie do niej i to lekarz ma mnie ogladac nie ona. Jego zona jest nie miła, nie uprzejma, zadudrana i umie tylko człowieka skrytykować.

Jestem w 39 tygodniu ciąży i całą chodziłam do doktor Przybyły. Jestem bardzo zadowolona, każda wizyta to USG z objaśnieniem, badania krwi miałam robione 3 razy w czasie ciąży. Pierwszą ciąże miałam zagrożoną i dlatego przy tej zaraz dostałam leki na podtrzymanie i L-4 żeby nie powtórzyły się problemy. Jeżeli chodzi o moje wcześniejsze wizyty z przed ciąży, to miałam złą cytologię i podejrzenie raka szyjki macicy. Gdy tylko dostał moje wyniki od razu dzwonił do mnie, że mam się zgłosić i dostałam skierowanie do szpitala. Od tego czasu co pół roku przypomina mi o cytologii, bo jestem w grupie podwyższonego ryzyka. Jeżeli chodzi o jego żonę, ja nie mogę na nią narzekać ale jeżeli komuś nie odpowiada, to można umówić się na wizytę wtedy gdy jej nie ma, nie siedzi w gabinecie cały czas. Z terminami wizyt też nie ma problemu.

Nie rozumiem tych komentarzy o niekompetencji, mnie ten lekarz wręcz okrzyczał kiedy nie zgłosiłam się na umówioną cytologię - i nie była to wizyta prywatna - zawsze kompleksowo podchodził do wszystkich moich problemów. Niestety nie mogę korzystać z jego usług na co dzień bo mieszkam na drugim końcu Polski jednak jak tylko mam okazję, zgłaszam się do niego na badania - to mój pierwszy lekarz, jest bardzo delikatny (dla mnie badania są bardzo nieprzyjemne)i profesjonalny. Co do żony, to może trochę w tym prawdy, choć mnie prywatnie nie razi mnie to aż tak, zebym miała rezygnowac w usłóg Pana Przybyły:)

p.doktor Przybyła bardzo dobrze prowadził Moja 1 ciąże 2010r.urodziłam śliczną córeczkę zdrową całą ciąże chodziłam do niego co wizytę miałam USG robione i badania i nawet przed porodem dużo wcześniej p.doktor Mi dał skierowanie do szpitala jak by wcześniej się coś działo powiedział Mi że cesarkę będę mieć więc Ja nie mogę na tego doktora narzekać a też Mnie straszyli że on Aborcje robi nie dba o pacjentów. A teraz mamy 2011r. A Ja znów w ciąży 2 bardzo się z tego ciesze że będę mieć 2 dzidzie i prowadzoną przez doktora Przybyłe 22 Styczeń 2012r Rozwiązanie.Więc Ja polecam p.doktora Przybyłe. i dziękuje Mu za bardzo dobrze prowadzone ciąże.

Lekarz przepisuje tabletki ant. bez żadnych badań, na chybił-trafił. nadaje się tylko do leczenia menopauzy. Kategorycznie nie polecam go w przypadku ciąży. nie robi żadnych badań, wszystko olewa. na dodatek ma małą wiedzę z zakresu ginekologii, która zatrzymała się 30 lat temu, a pan pp nie idzie z duchem czasu i jej nie poszerza. żona-asystenta, sól w oku każdej pacjentki, po aferze aborc-zakradkowej stała się jak do rany przyłóż:)

Nazwe Pana Doktora- moj lekarz, bo przeszlo 20lat tylko u niego kontroluje ,czy wszystko ok... polecam z calego serca