lekarz Piotr Przybyła

Całkowicie sie zgadzam z poprzednią opinią. Lekarz zupełnie bez kompetencji- zdecydowanie pomylił zawód. W ciągu 5 msc ciazy mialam tylko 1 skierowanie na badania. Nie wspominajac juz o usg ktore trwierdzil ze nie trzeba robic za czesto a jesli juz mialo byc badanie to okazywalo sie ze żel sie skonczyl. Badanie ginekologiczne mialam dopiero w 6 msc na ktorym stwierdzil ze szyjka macicy jest skrocona. Wtedy tez byla to moja ostatnia wizyta u tego "niby lekarza". Od tego czasu chodze na wizyty prywatnie do kompetentnego lekarza ktory od razu w ...

W ciągu 5 msc ciazy mialam tylko 1 skierowanie na badania. Nie wspominajac juz o usg ktore trwierdzil ze nie trzeba robic za czesto a jesli juz mialo byc badanie to okazywalo sie ze żel sie skonczyl. Badanie ginekologiczne mialam dopiero w 6 msc na ktorym stwierdzil ze szyjka macicy jest skrocona. Wtedy tez byla to moja ostatnia wizyta u tego "niby lekarza". Od tego czasu chodze na wizyty prywatnie do kompetentnego lekarza ktory od razu w tym 6 msc skierowal mnie do szpitala na badania poniewaz tak mnie zaniedbał pan przybyła. Jestem na lekachg podrzymujacych ciaze i CIESZE SIE ZE ZMIOENILAM LEKARZA BO NIE WIEM CO BY BYLO GDYBYM DALEJ DO NIEGO CHODZILA. NIE POLECAM ZUPEŁNIE LEPIEJ ISC PRYWATNIE MIMO ZE TO KOSZTUJE ALE DOBRO DZIECKA JEST NAJWAZNIEJSZE!!!!

uprzejma obsługa , fachowa pomoc naprawde polecam

uprzejma obsługa , fachowa pomoc naprawde polecam

Chodziłam przez całą ciąże. I nie mogę złego słowa powiedzieć. Zawsze mogłam zadzwonić i zapytać w razie nie pewności o każdej porze dnia i nocy. Takiego lekarza to ze świeczką szukać

Może moja opinia byłaby lepsza ale ta jego żona!!!Porrażka.Non stop kręci się po gabinecie,przetwiera,gania tam i spowrotem.Koszmar.Ginekolog powinien jakąś małą atmosferę intymności zapewnić bo niełatwa jest taka wizyta,a tu to niemiłe babsko!!Zero intymności i dlatego nie polecam!!Pozbyć się tej asystentko-żony albo przeszkolić.

Ten Pan, który nazywa się lekarzem nie powinien wykonywać tego zawodu. Jest niekompetentny i nadaje się tylko do wypisywania tabletek antykoncepcyjnych. Nie wiem kto i dlaczego pozwolił mu otworzyć prywatną praktykę. Nie polecam zdecydowanie. Strata pieniędzy i zdrowia.

Rówinie dobrze mogłabym chodzić do wróżki, przez trzy wizyty (pierwsza w 7 tyg ciąży, następne co miesiąc nie skierował mnie na żadne badania, na ostatniej tylko na podstawowe z krwi i moczu, ale jak wpomniałam, o toxoplazmozie, bo mam kota, to on powiedział, że ma dwa psy, ale jak bardzo chcę to moge sobie ta toxo prywatnie zrobić. do 14 tyg nie doczekałam się nawet USG, ciąża potwierdzona tylko ręcznie. Jak bardzo źle się czułam to co prawda pozwolił przyjść, mimo, że nie byłam zapisana na wizytę, ale na moje naprawdę złe samopoczucie powiedział tylko, że to może jeszcze potrfać, naet nie zmierzył mi ciśnienia, jak się potem okazało miałam wysokie. Do tego wszystkiego razem z nim urzęduje jego żona-położna. Bardzo niesympatyczna kobieta, na każdej wizycie miała do mnie jakieś ale i zawsze kręciła się po gabinecie w czasie badania. Może prywatnie jest u niego lepiej, z NFZ polecam jednak wróżkę, przy ciąży poprowadzi dokładnie tak samo jak doktor Przybyła.