lekarz Piotr Przygoda

Okulista

Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz o wielkiej znajomości wykonywanego zawodu. Miły i bezpretensjonalny w kontakcie z pacjentem. Wzór do naśladowania.

Świetny lekarz. Znalazł proste rozwiązanie problemu gdzie inni tylko widzieli jedno wyjście - operacja. W razie potrzeby szybko przyjmie na wizytę. Uprzejmy, uśmiechnięty i rzeczowy. Polecam

Polecam!!! Lekarz super, bardzo rzeczowy i komunikatywny, posiada dużą wiedzę medyczną, niezawodny, miły, skuteczny, nadzwyczaj profesjonalny :) Można z nim porozmawiać, jak z normalnym człowiekiem, a nie zadufanym lekarzem sprawiającym wrażenie, jakby przyszedł do pracy z przymusu, a nie powołania :) W gabinecie i na sali operacyjnej stwarza bardzo sympatyczną atmosferę, dzięki czemu pacjent czuje się u Niego świetnie. Jestem właśnie po zabiegu– wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

super..........................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2