BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁY I BARDZO LUDZKI LEKARZ. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.Z JEGO PORAD KORZYSTAM OD WIELU LAT, NIE ZAMIENIŁA BYM GO NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA. SERDECZNIE POLECAM PANIOM KTÓRE RZADKO ODWIEDZAJĄ GABINETY GINEKOLOGICZNE. PANUJE TAM MIŁA ATMOSFERA I WIELKIE ZAINTERESOWANIE PACJENTEM. A TO MYŚLĘ JEST NAJWAŻNIEJSZE, KIEDY KOBIETA CZUJE SIĘ BEZPIECZNA I WYSŁUCHANA,A NIE POTRAKTOWANA OSCHLE I LEKCEWAŻĄCO. JESZCZE RAZ POLECAM, ASIA

Chodziłam do wielu lekarzy i myślę,że mam spore porównanie. Pan Piotr jest najlepszy!!!

W 2003 roku w Gorzowie Wlkp.lekarze nakazali mi zakończenie ciąży z uwagi na zagrożenie mojego życia. Wypisałam się ze szpitala na własne żądanie. Nocą przyjął mnie na oddział w Poznaniu dr.Pułacz.Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Zdrowie moje i życie dziecka jemu zawdzięczam.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety