lek. dent. Piotr Puszkiel

3,7
3,3

lekarz z dużą wiedzą ,bardzo uprzejmy , poświęca dużo czasu pacjentom

lekarz z dużą wiedzą ,bardzo uprzejmy , poświęca dużo czasu pacjentom

Byłam dopiero na pierwszej wizycie ale doktor zna się na rzeczy wykonał mnóstwo zdjęć i wycisk następna wizyta szczegółowy plan leczenia(które zęby będe musiała usunąć itp.)Szybkie terminy i bardzo ważne wszystko robione w jednej placówce nie trzeba tracić czasu stojąc w korkach żeby zrobić zdjęcie np. w innej placówce.

Pan Puszkiel to niedouczony hochsztapler. Wizyta z jego udziałem to horror. Trzesa mu się ręce, śmierdzi z ust, a co najważniejsze "leczenie" prowadzone jest bez jakiegokolwiek planu. Zęby przesuwane są raz w jedną stronę, raz w drugą. Ostatnio dowiedziałam się, że nie jest ortodontą wbrew temu co o sobie pisze - to by się zgadzało. Uciekłam do renomowanej Kliniki na północy Wrocławia.

Uciekłam do renomowanej Kliniki na północy Wrocławia.