dr n. med. Piotr Raczyńskidr n. med. Piotr Raczyński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Raczyński

Lekarz ginekolog z wieloletnią praktyką.

Wykonuje zabiegi operacjne z zakresu ginekologii, histeroskopie, zabiegi laparoskopowe.

Prowadzi pacjentki w ciąży, ...

Lekarz ginekolog z wieloletnią praktyką.

Prowadzi pacjentki w ciąży, odbiera porody. Zajmuje się diagnostyką prenatalną.

Podczas konsultacji ginekologicznej istnieje możliwość pobrania posiewu, cytologii, wymazu hpv, założenia lub usunięcie wkładki.

Zajmuje się leczeniem nadżerek szyjki macicy.

Znam Dr.Raczynskiego juz jakies 10lat, trafilam do niego przypadkiem z poronieniem samoistnym, bardzo mi pomogl wtedy,a potem prowadzil moje 3 ciaze,wszystkie zakonczone pomyslnie. Jest bardzo dobrym lekarzem,a przede wszystkim super czlowiekiem,zawsze moglam na niego liczyc. A USG robi fachowo. Polecam w 100%! Pozdrawiam Doktorze 😉👍🏻

Drodzy. Ja polecam tego lekarza rodziłam w IMiD i naprawdę jestem super zadowolona nikt inny chyba by się tak nie zaopiekował jak on. Wszystko wytłumaczył przed porodem jak to będzie wyglądało, a miałam cesarskie cięcie. wstałam po 10 h i super się czułam a rana jest już prawie nie widoczna. To jest super lekarz z powołaniem.

Żona prowadziła u tego pana ciążę w Damianie. Spełnił nasze oczekiwania i miło wspominam ten czas narodzin mojego dziecka. Pamiętam jak opieprzył (i pogroził) pracownicę personelu Damiana, że ta weszła do gabinetu w czasie gdy on przyjmował pacjętke ((tak jak w filmie "Dzień Świra" -wątek z publiczną służbą zdrowia)). Jego reakcja była jak najbardziej prawidłowa.

Szanowni Państwo!!! Doktora Piotra Raczyńskiego znam już 3 lata. Chodziłam do niego do Centrum Damiana na wizyty kontrolne, lekarz ten zawsze pamiętał o tym, że już czas zrobić cytologię czy USG. Przez ostatni rok prowadził moją ciążę i 05.07.2011 przyjął poród w IMiD. Poinformował nas bardzo dokładnie jak się wszystko będzie odbywało, co ile kosztuje itp. Wszystko zostało zapłacone formalnie na konto IMiD. Nie obiecywał niczego, z czego nie mógłby się wywiązać. Jest specjalistą, profesjonalistą i wspaniałym człowiekiem. W pełni miałam i nadal mam zaufanie do Pana doktora. Dzięki Niemu nasz Synek przyszedł na świat w terminie, cały i zdrowy, a ja 10h po cięciu cesarskim byłam już na „chodzie”, zaś blizną po ranie zachwycali się wszyscy lekarze w IMiD!!! Teraz, kiedy sama mogą ją zobaczyć – również się zachwycam :) Jest niewielka i umiejscowiona bardzo nisko. Przez te wszystkie lata jestem z jego fachowej opieki bardzo zadowolona, dlatego też niebawem wybieram się na wizytę kontrolną, zaś w przyszłości zechcę, aby to właśnie on mną się opiekował i poprowadził kolejną ciążę i poród :)Tymczasem jestem szczęśliwą mamą i wielu negatywnym opiniom po prostu nie wierzę!!! Serdecznie polecam tego lekarza!!!

Dr Piotr Raczyński prowadził moją ciążę od samego początku oraz przeprowadzał zabieg cesarskiego cięcia. To świetny specjalista i wspaniały człowiek! Dzięki niemu urodziłam śliczną, zdrową córeczkę, z 10 punktami w skali Apgar. Wszystkie koszty związane z zabiegiem opłaciłam w kasie szpitala – nic w kopercie czy pod stołem. Zapłaciłam, bo chciałam, aby zabieg wykonywał dr Raczyński. Jeśli komuś jest wszystko jedno, kto go będzie ciął, ma to za darmo. Ja wiedziałam, za co płacę – za pełen profesjonalizm, fachową opiekę, oraz spokojny sen przed i po zabiegu. Dowód? Po 11 godzinach od zabiegu wstałam z łóżka i funkcjonowałam już samodzielnie, bez żadnych środków przeciwbólowych (a próg bólu w moim przypadku jest bardzo niski!). Znam opowieści koleżanek, które po cc tygodniami dochodziły do siebie, a miesiącami skarżyły się na bóle głowy czy kręgosłupa. Najwyraźniej takich lekarzy jak dr Raczyński ze świecą szukać w naszym kraju… Już dwie moje kolejne, ciężarne koleżanki chodzą do dr Raczyńskiego i bardzo sobie chwalą jego opiekę.

PS. Prześledziłam historię opinii nt. doktora i zastanawiającym jest fakt, że zdecydowana większość tych negatywnych (a w tym wszystkie te najbardziej napastliwe), wyrażonych zostało w tym roku. Czyżby jakość usług lekarza z wieloletnim doświadczeniem i świetną renomą wśród pacjentek, tak nagle się pogorszyła?? Dla mnie wygląda to na celową nagonkę na doktora. Aż boję się pomyśleć, że to konkurencja stara się pozyskać pacjentki w tak nieetyczny sposób…

W ostatnich tygodniach Pan doktor wykonywał u mnie w CD zabieg ginekologiczny dość rozległy i bolesny.Byłam bardzo dobrze przygotowana mentalnie oraz fizycznie.Rozładowuje napięte sytuacje , leczenie z nim to przyjemność a nie "droga przez mękę".Konkretny, fachowy i z dużym poczuciem humoru a poza tem to przystojny mężczyzna, który jest dla kobiety przyjacielem w bólu a nie tylko lekarzem i ułatwia podjąć trudne dla zdrowia decyzje. Nic nie narzuca, dokładnie informuje i odpowie na każde pytanie , nawet te najgłupsze , ale trzeba je zadać.Jedyny kłopot to , że ma za dużo pacjentek , ale każda z nas czuje się wyjątkowa . To relikt w porównaniu z innymi lekarzami , gdzie byłam zawsze przypadkiem ginekologicznym czy wręcz rzeczą- br.......Polecam go Wam wszystkim i nie tylko do porodu.Grażyna

Kompetentny, rzeczowy, bardzo uprzejmy i miły, zawsze pozytywnie nastawiony do pacjentek. Lekarzy z tak dobrym podejściem do pacjentek, jak Pan Doktor, ze świecą szukać. Badanie przebiega delikatnie, bezboleśnie. Pan Doktor potrafi żartem rozładować napięcie. Gdy miałam pakiet w Centrum Damiana, chodziłam głównie do Niego, choć to nie było łatwe, bo często wszystkie terminy były już pozajmowane z dużym wyprzedzeniem. Pan Doktor wyleczył mnie z dokuczliwej infekcji. W sytuacji, kiedy trzeba było wykonać dodatkowe badania, zawsze chętnie zlecał takie badania. W nagłym przypadku, zgodził się mnie przyjąć między pacjentkami, choć nie byłam zapisana. Zawsze wszystko dokładnie objaśniał, dawkowanie leków szczegółowo rozpisywał. Zawsze zapraszał każdą kolejną pacjentkę do gabinetu i się z nią witał. Człowiek niesłychanie pogodny i o wysokiej kulturze osobistej. Do wszystkich, począwszy od pacjentek, skończywszy na recepcjonistkach odnosił się z szacunkiem. Bardzo polecam.

Lekarz naprawdę niesamowity. Rodziliśmy razem w Damianie (planowe cc), wszystko przebiegło wzorowo, prowadzenie ciąży również jak najbardziej ok. Polecam pana Piotra swoim wszystkim koleżankom. Opieka w 100% zadowalająca.

Kontaktowy, pozytywnie nastawiony, tchnie w pacjenta optymizmem. Swietnie i kompetentnie prowadził ciążę, potem przyjął na swiat naszego maluszka. Po wykonanym cc nie ma żadnych komplikacji, momentalnie wróciłam do siebie.

Pan Doktor to osoba kompetentna, a przy tym o wysokiej kulturze osobistej. Jeśli u pacjentki występują jakieś dolegliwości - dokładnie omawia na czym polegają te dolegliwości oraz przebieg leczenia. Sprawia wrażenie bardzo dobrze przygotowanego merytorycznie. Odpowiada na wszystkie pytania.