dr n. med. Piotr Raczyńskidr n. med. Piotr Raczyński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Piotr Raczyński

Lekarz ginekolog z wieloletnią praktyką.

Wykonuje zabiegi operacjne z zakresu ginekologii, histeroskopie, zabiegi laparoskopowe.

Prowadzi pacjentki w ciąży, ...

Lekarz ginekolog z wieloletnią praktyką.

Prowadzi pacjentki w ciąży, odbiera porody. Zajmuje się diagnostyką prenatalną.

Podczas konsultacji ginekologicznej istnieje możliwość pobrania posiewu, cytologii, wymazu hpv, założenia lub usunięcie wkładki.

Zajmuje się leczeniem nadżerek szyjki macicy.

Bardzo fajny lekarz, konkretny, ale miły

Bardzo fajny lekarz, konkretny, ale miły

Prowadziłam u dr. Raczyńskiego ciążę w CM Damiana( chodziłam prywatnie) i to właśnie on wykonał cc w IMiD. Jestem zadowolona w 100 %. Miły, kompetentny, odpowie na każde nawet najgłupsze pytanie. Pomógł mi w wyborze położnej i rezerwacji indywidualnej sali po porodzie.Dlatego mój poród wspominam z uśmiechem na twarzy. Polecam go wszystkim moim koleżankom.

Pan doktor prowadził moją zagrożoną ciążę w CZMiD... moja córcia ma już 2 latka, polecam w 100% opieka po "CC" 100 % super, Pan doktor odwiedzał mnie, dopytywał się jak się czuję... Miałam podany telefon komórkowy "gdyby coś się stało" SUPER!

Miałam podany telefon komórkowy "gdyby coś się stało"
SUPER!

wizyta w Damianie, bardzo sympatyczny i uprzejmy, kompetentny chociaż wyczuwa się że pracuje pod dużą presją czasu - tzn. lepiej od razu powiedzieć wszystko niż czekać aż się dopyta o szczegóły; kobieta może czuć u niego duży komfort psychiczny, polecam

Lekarz konkretny, dobrze zorganizowany, świetny fachowiec i dobry człowiek. Przeprowadzał cc w IMID, bez żadnych problemów i komplikacji, za to w doskonałej atmosferze, przygotowany, z dobranym personelem, zabezpieczoną pielęgniarką, genialną anestezjolog i indywidualną salą. Polecam każdej kobiecie, która chce godnie i z radością wejść w macirzyństwo.

Dr Raczyński jest moim lekarzem od roku. Unikałam ginekologów generalnie, nawet latami, ale jego życzliwe podejście do mnie, delikatność, wiedza medyczna i tłumaczenie każdego wyniku badań i prowadzonego leczenia przekonały mnie, że wizyta u ginekologa to nie jest przekleństwo ani dopust boży. Dr Raczyński jest dobrym fachowcem i dobrym człowiekiem. Po prostu.

prowadzil moją ciążę w CMD i jestem w 100% zadowolona.

prowadzil moją ciążę w CMD i jestem w 100% zadowolona.