prof. dr hab. n. med. Piotr Radwan

Gastrolog

3,7
3,7

Jestem zachwycona wizytą u doktora Radwana! W gabinecie spędziłam ponad pół godziny, uzyskałam rzetelne informacje. Pan doktor na powitanie podał mi rękę i zwracał się do mnie po imieniu. Takie zachowanie bardzo sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między lekarzem a pacjentem. Czułam się jako pacjentka indywidualna, a nie jako kolejna osoba na wizycie. Szczerze polecam!

Bardzo dobry specjalista, został polecony przez znajomego,no i nie pomylił sie, jestem pod wrażeniem zasobu jego wiedzy i sposobu w jaki się mną zajął.Teraz biorę zalecone leki i na razie sytuacja wraca do normy. Jest bardzo empatyczny, komunikatywny, po prostu lekarz z powołania.

Może i kultura ale u mnie bardzo się spieszył i w ogóle nie podszedł kompleksowo tylko cały czas swoje,badania u innego specjalisty potwierdziły co innego -trafnie. Dlatego ja nie polecam