Specjalista z dużym doświadczeniem, anielską cierpliwością i pewną ręką, chirurg doskonały, Wyczerpująco wyjaśnia propozycję i plan pracy, a przy tym wszystkim na poczucie estetyki, elegancji i umiaru, w tym, co robi, a to już nie tylko profesjonalizm, ale talent. Po 5 gwiazdek w każdej kategorii. Asystentka doktora idealnie wkomponowuje się w wysoki poziom obsługi, walory jej pracy także błyszczą 5 gwiazdkami.

Bardzo dobry lekarz .Cierpliwy, spokojny, dokładny ,doskonały specjalista.!!!!!!!!!’!!!!!!!!!!!’!!!!!!!!!!’!!!!!!!!

Taki powinien być każdy lekarz, dziękuję Panie Doktorze, dał Mi Pan nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą.

To lekarz z powołania. Jest wyjątkowy, posiada niesamowitą charyzmę. Potrafi uspokoić nawet najbardziej niepewnego i niespokojnego pacjenta. Pielęgniarka, która jest jego asystentką w Przychodni na Morenie to Kobieta-Anioł. Pięknie się uzupełniają. Jest w pełni kompetentna i niezwykle życzliwa. Nigdy nie spotkałam takiej pary :) Z całego serca dziękuję za pomoc, mnie i Ojcu.

Doskonały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!