lekarz Piotr Rogalski

3,5
3,7
3,1
3,5

Moim skromnym zdaniem to najlepszy specjalista z jakim w moim życiu miałam okazję się spotkać. Już na pierwszej wizycie Pan Doktor nam pomógł. Po wysłuchaniu mnie, jako matki postawił diagnozę, czego wcześniej nie udało się kilkunastu lekarzom różnej specjalności (u jednej z córek przez ponad 2 lata) Obie córki zmagały się z innymi dolegliwościami i obie Pan Doktor pomyślnie wyprowadził nam na prostą. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, po prostu wie o co chodzi w tej całej medycynie i najważniejsze SŁUCHA MATKI, bo przecież to ona zna swoje dziecko najlepiej.

od lat leczy całą moja rodzinę nigdy nie odmówił pomocy zawsze pomaga gdy zajdzie potrzeba poradzi podpowie opieprzy gdy trzeba ale nigdy nie jest obojętny jego życie prywatne to jego sprawa

Zupełnie nie budzi zaufania,szczególnie u najmłodszych pacjentów.

Zupełnie nie budzi zaufania,szczególnie u najmłodszych pacjentów.

Doktor Rogalski godny polecenia.Posiada obszerną wiedzę na temat medycyny.Leczymy się u niego od lat i nigdy nie było opinii negatywnej.Bardzo kompetenty, leczę się i niego od 25 lat i jestem bardzo zadowolona.Polecam naszego Prezesa Wszystkim obywatelom powiatu namysłowskiego. Pozdrowienia dla doktora Piotra :-)

super gość będzie doceniony przez mniejszość dopiero jak go braknie

super gość będzie doceniony przez mniejszość dopiero jak go braknie

Wciąż poszukujesz "Pediatra Namysłów"?

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A

Reymonta 82b
46-100 Namysłów
American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A
Gabinet Lekarski Pediatryczny