lekarz Piotr Rogalski

Ten lekarz to porażka... Żebym płaciła za prywatną wizytę i był tak potraktowany jak on traktuje ludzi to jest skandal... Nie potrafi ogarnąć e-recepty nawet..

Nie polecam, ten lekarz to porażka... Ma za nic pacjenta i jego rodziców. Wymaga noszenia maseczki a sam siedzi bez. Nie potrafi nawet e recepty wystawić. Na papierowej recepcie zrobił mnóstwo błędów a na prośbę o skorygowanie reaguje agresywnie. Specjalnie musiałem dwa razy kupę kilometrów jechać po poprawiona receptę i jeszcze z wielką łaska i głupimi komentarzami poprawiał receptę która i tak dopiero w trzeciej aptece mi przyjęli.

Nie polecam, ten lekarz to porażka... Ma za nic pacjenta i jego rodziców.

Nieporozumienie... człowiek nieuprzejmy, nieprzychylny zadufany w sobie. Nie polecam... Zostawiłem u niego kupę kasy a i tak usłyszałem ze mam sobie radzić sam i szukać pomocy gdzie indziej. Za dużo doktora Housa się naoglądał. Nie polecam.

Nieporozumienie... człowiek nieuprzejmy, nieprzychylny zadufany w sobie.

lekarz z powołania,jest to najlepszy lekarz dla moich dzieci,konkretny i bardzo dobrze się zna,nawet nie chcę słyszeć o innym lekarzu jak dzieciaki są chore polecam wszystkim.

Moim skromnym zdaniem to najlepszy specjalista z jakim w moim życiu miałam okazję się spotkać. Już na pierwszej wizycie Pan Doktor nam pomógł. Po wysłuchaniu mnie, jako matki postawił diagnozę, czego wcześniej nie udało się kilkunastu lekarzom różnej specjalności (u jednej z córek przez ponad 2 lata) Obie córki zmagały się z innymi dolegliwościami i obie Pan Doktor pomyślnie wyprowadził nam na prostą. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, po prostu wie o co chodzi w tej całej medycynie i najważniejsze SŁUCHA MATKI, bo przecież to ona zna swoje dziecko najlepiej.

od lat leczy całą moja rodzinę nigdy nie odmówił pomocy zawsze pomaga gdy zajdzie potrzeba poradzi podpowie opieprzy gdy trzeba ale nigdy nie jest obojętny jego życie prywatne to jego sprawa

Zupełnie nie budzi zaufania,szczególnie u najmłodszych pacjentów.

Zupełnie nie budzi zaufania,szczególnie u najmłodszych pacjentów.

Doktor Rogalski godny polecenia.Posiada obszerną wiedzę na temat medycyny.Leczymy się u niego od lat i nigdy nie było opinii negatywnej.Bardzo kompetenty, leczę się i niego od 25 lat i jestem bardzo zadowolona.Polecam naszego Prezesa Wszystkim obywatelom powiatu namysłowskiego. Pozdrowienia dla doktora Piotra :-)

super gość będzie doceniony przez mniejszość dopiero jak go braknie

super gość będzie doceniony przez mniejszość dopiero jak go braknie