lekarz Piotr Romańczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

2,5
2,9
2,5

Dramat i tragedia. Koniec ciąży a ja jedynie 4 wizyty przy czym 1 USG i 3x mierzenie tętna. Szczyt jego możliwości.

Lekarz stwierdził, że nie przyjedzie na wizytę, bo dla 3 osób się nie opłaca. Zero informacji od niego na ten temat.. Porażka! Tak się zachowuje profesjonalny lekarz?

Lekarz nie kompetentny, gdy z ciążą nic się nie działo - nie było żadnego problemu, nie zauważył zmian, które kolejny lekarz wykrył od razu. Na moje obawy, odpowiadał burknięciami, nigdy nie uzyskałam pełnej odpowiedzi. Nie polecam żadnej kobiecie!!!!!

Niby dobry lekarz tylko dlaczego nie wykrył u mnie 10 cm torbieli na lewym jajniku, a prowadził moją ciążę od 5 tygodnia... inaczej nie spędziłabym w szpitalu tygodnia i od razu by mi zrobili cesarke.Decyzję pozostawiam paniom ja do niego nie wrócę

Lekarz godny polecenia. Chodziłam do wielu ginekologów ponieważ miałam problemy w ciąży. Kiedy dostałam się do Doktora wkoncu poczułam się pod fachową opieką i we właściwym miejscu. Dziekuje

nie polecam tego lekarza gdyz jest nie kompetentny... i jak kazdy lekarz za pieniadze mily fajny a tak naprawde nie kompetentny jesli chodzi o dalszy przebieg badan i wizyt.

Chodze prywatnie, i na NFZ NAJLEPSZY! Żaden inny lekarz nie pomógł mi tak jak On.

Lekarz jak lekarz....na razie z moją ciążą nic się nie dzieje więc nie mam na co sie uskarżać. Dr Romańczuk jest bardzo sympatyczny i odpowiada na pytania.

Polecam, lekarz godny zaufania. Prowadził moją zagrożoną ciążę i teraz jestem szczęśliwą mamą. Mało jaki lekarz podchodzi do pacjenta tak jak on, sumiennie.

Diagnoza:czasem tak się zdarza ,ze coś się dzieje bez przyczyny. Leczenie:wkładka-zatrzyma objawy ,nie wyleczy przyczyny(bo jest ono nie znana). Koszt:ok.1000zł

Diagnoza:czasem tak się zdarza ,ze coś się dzieje bez przyczyny.
Leczenie:wkładka-zatrzyma objawy ,nie wyleczy przyczyny(bo jest ono nie znana).
Koszt:ok.1000zł