Pan doktor operował mój paluch sztywny , mam wszczepiony implant tytanowo-silikonowy umożliwiający ponowny ruch w uszkodzonym stawie. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się ,że trafiłam do tak dobrego specjalisty. Katarzyna

Pan Doktor na ostatniej wizycie (3)powiedział mi ,że nie jest specjalistą od kolan, rozczarowałam się.

zdecydowanie polecam Pana Doktora, osoba kompetentna z odpowiednim podejściem do pacjenta. Przed zabiegiem wszystko zostało przedstawione dokładnie, co bedzie robione, jak będzie po zabiegu itp. Serdeczny, miły, uprzejmy. Człowiek, który naprawdę wie co robi i robi to z oddaniem:)

Doktor Piotr Romaniuk uratował moją połamanśą rok temu kostkę,którą inny lekarz ze szpitala Wojskowego w Bydgoszczy nastawiał bez RTG jako zwichnięta bez zadnych srodków znieczulajacych.Traumatyczne przezycie.Przez cały rok bałamsie pójsc do tego szpitala po poradę.Wlałam kogokolwiek byleby nie spotkac przypadkiem lekarza, który okazał sie okrutnym oprawcą. Smutne,Urszula Masilela

Profesjonalista w każdym calu. Przygotowuje się do każdej operacji. Miałam już 4 operacje ortopedyczne. Dr P.Romaniuk jest pierwszym lekarzem, który tak dokładnie i szczegółowo przygotowuje się do operacji, omawia dokładnie wszystko z pacjentem. Robi zdjęcia przed i po operacji. Miły i przesympatyczny. Polecam!

Profesjonalista w każdym calu. Przygotowuje się do każdej
Polecam!

Jest miły , serdeczny, kompetentny,wysłucha pacjenta,wyjaśni wątpliwości, nie wywyższa się.

Ortopeda traumatolog Piotr Romaniuk poskładał moje połamane kości w prawej goleni.Spotkałam się z opinią innych lekarzy ,że zrobiłto bardzo dobrze.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Bardzo dobry fachowiec.Poznał się na rzeczy mimo że inni oglądali i nic nie widzieli. Przesympatyczny.

Miły, kompetentny,ma czas dla pacjenta. Dziękuję Panie doktorze. Lusi B.

Miły, kompetentny,ma czas dla pacjenta. Dziękuję Panie doktorze. Lusi B.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz