lekarz Piotr Rudzki

Laryngolog dziecięcy

Pan doktor jest bardzo niesympatyczny, ani do dziecka ani rodzica nie odnosił się w sposób uprzejmy. Rozumiem, ze lekarze tez mogą mieć zły dzień ale pan doktor mógłby zachować profesjonalizm a na wizycie zachowywał się jakby pracował za karę. Nie polecam

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy i konkretny. Przeprowadził zabieg usunięcia migdałka gardłowego u mojej 4 letniej córki. Jednocześnie uprzejmy, nawiązuje pozytywny kontakt z dzieckiem. Odpowiada na każde pytanie i wątpliwość. Ogólnie wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Lekarz godny polecenia. Po wizycie prywatnej skierował nas bardzo szybko na zabieg podcięcia wędzidełka na NFZ. Cały proces od wizyty, aż do zabiegu sprawny, rzeczowo udzielone zostały mi oraz córce (8l.) wszelkie informacje nt zabiegu, wszystko w bardzo miłej atmosferze. Dziecko się nie bało, wyszło uśmiechnięte. Dziękujemy :)

Lekarz godny polecenia.
Dziecko się nie bało, wyszło uśmiechnięte. Dziękujemy :)

Najlepszy laryngolog dziecięcy u jakiego byliśmy z synem, a kilku lekarzy wcześniej badało nasze dziecko, podejście do dziecka, trafnie postawiona diagnoza oraz zaproponowane leczenie, uprzejmość, wysłuchanie rodzica, jego obaw i poświęcony czas...,aby więcej było tak wspaniałch lekarzy z prawdziwym powołaniem. Doktor na medal! :-)

Dobre podejście do dziecka.Podczas badania 3 letni synek nawet nie zapłakał.Wynik leczenia poznam po 2 tygodniach.

Polecam bardzo konkretny człowiek a zarazem specjalista i lekarz.Pomógł mojemu Synkowi.Dzięki Doktorku.

Lekarz, któremu ufam i nie mam żadnych wątpliwości co do stosowanego przez niego leczenia. Ostatnia deska ratunku, bez cienia wątpliwości. Szczerze polecam w skomplikowanych przypadkach. Marzena

Świetny, rzeczowy lekarz. Dokładnie i wyczerpująco tłumaczy przebieg leczenia. Świetne podejście do małych pacjentów (mój syn ma 4 lata. Polecam

Zero kompetencji, bufon bez wiedzy i tyle. Leczyl dziecko wielokrotnie na zapalenie zatok, ale bez próby wyjasnienia przyczyny czestej zapadalnosci na te chorobę. dopiero jak zmieniłam lekarza okazało się, że to gigantyczny 3 migdał powoduje ciągłe dolegliwosci ze strony zatok. Ale ten głąb na to nie wpadł. Odradzam

Dobry lekarz, wie co robi a jego leczenie przynosi skutki. Faktycznie różnie jest z jego kontaktowością ale dla mnie najważniejsze jest to, że moja córeczka przestała mieć problemy z uszami.