dr n. med. Piotr Rutkowski

Chirurg onkolog

Profesor Rutkowski to znakomity specjalista onkolog leczący czerniaki , nowotwory kości i mięsaki o nazwie GIST. Jego profesjonalizm oraz uprzejme i rzeczowe podejście do pacjenta budzi od pierwszej wizyty pełne zaufanie. Bardzo skuteczny w diagnozie i leczeniu. Profesor to najlepszy specjalista w Polsce w leczeniu w/w nowotworów - godny polecenia wszystkim potencjalnym pacjentom dotkniętym chorobą nowotworową tkanek miękkich i czerniaka. Wiem to z własnego doświadczenia. Jestem szczęśliwa, że trafiałam pod opiekę profesora.

świetny i konkretny fachowiec, trudno się do niego dostać, ale wystarczy dostać się do kogoś z jego zespołu, on i tak wszystko nadzoruje, jeśli ktoś ma nowotwór pochodzenia naczyniowego to tylko do profesora! Konkretne szybkie działanie, naprawdę polecam.

Od razu na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Znakomity chirurg - onkolog. Cechuje go profesjonalne, rzeczowe podejście do problemu oraz indywidualne podejście do pacjenta. Polecam w kwestii nowotworów kości - mięsaki.

Wspaniały lekarz .Sprawia bardzo dobre wrażenie przy pierwszym kontakcie, zależy mu na pacjencie, bardzo sympatyczny, prawdziwy lekarz z powołania . Godny polecenia.

Uważam iż jest najlepszym specjalistą od tkanek miękkich. Długie czekanie ale wizyta bezcenna

Wspaniały lekarz. Profesjonalne relacje lekarz-pacjent , bardzo duże kompetencje powoduja ze pacjent czuje sie bezpiecznie prowadzony przez takiego lekarza

Bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.Właściwie, to ich się nie spotyka...

Bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.Właściwie, to ich się nie spotyka...

Najlepszy chirurg-onkolog, jakiego spotkałam na swojej drodze leczenia. Kompetentny i bardzo poświęcony swojej pracy. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają różnego typu nowotwory tkanek miękkich i kości (np. mięsaki!)

Rzeczowy i doskonały chirurg, oddany pacjentom, trudno się do Niego dostać ( przyjmuje tyko publicznie) ale wysłucha wszystkich. Polecam jako fachowca w dziedzinie nowotworów typu mięsak.