dr Piotr Sawicki

Neurolog

Nie polecam. Nawet nie zapytałem, dlaczego potrzebuję kierunku. nie dał tego, czego potrzebowałem. Słyszy ciężko. Najwyższy czas na emeryturę.

Wysluchał i otrzymalam odpowiednie skierwanie na .badanie rezonamsu. Bardzo rzadkie schorzenie Zespól górnego otworu klatki pieesiowej TOS. Okolo trzy lata z bólem chodzilam. Kilka prywatnych wizyt u neurochirurga. I wcześniejszy rezonans oraz z RTG byly w zlym lierunku wykonywane Pan dr. Piotr wysluchał i otrzymalam skierowanie na rezonans splotu barkowego. Jestem po operacji.

Wysluchał i otrzymalam odpowiednie skierwanie na .badanie rezonamsu.

Z bólem odc. lędźwiowego promieniującego w prawą nogę, doktor wysłał mnie na rehabilitacje w tym TENS, MGT i ćwiczenia .....po 2 tyg.wróciłem zażądałem skierowania na rezonans MR, na pytanie do p.Sawickiego :co jest ze mi nic nie pomogło? z łaską otrzymałem skierowanie i ani słowem się nie odezwał...zapatrzony w kartkę nerwową ściskając 15 letnie pióro.Aha.... Po rezonansie wykryto u mnie guza,który uciska na rdzeń kręgowy... także dziękuję!!!!!!!Techniki lekarza pogorszyły mój stan. Zero wywiadu z pacjentem,zero zainteresowania.....

Zero wywiadu z pacjentem,zero zainteresowania.....