dr n. med. Piotr Schneiberg

Internista

Stara znajomosc z czasow Pogotowia Ratunkowego w Zabrzu ,dobry lekarz i kolega polecam Stanislaw Marczyk.

Bardzo kompetentny ,uprzejmy, bardzo dokładnie tlumaczy chorobe i poswieca czas dla pacjenta i godny polecenia

Spokojny, z wielką uwagą ocenia stan pacjenta, wyjaśnia przyczyny choroby, objaśnia sposoby leczenia , uspokaja. Wspaniały lekarz. Polecam. Andrzej

Witam! Jestem pod opieką Pana Doktora już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ! Jest bardzo miły, kompetentny i zainteresowany pacjentem ! Zawsze ma odpowiednią ilość czasu, wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na pytania. Zleca potrzebne badania a jak trzeba zabiera do szpitala (ja jednak wolę tego unikać i jak dotychczas udaje nam się znajdować złoty środek - maksymalna ilość badań jednak bez zamykania w szpitalu ;) ) To jedyny lekarz, któremu ufam w 100% i z którym zawsze konsultuję przyjmowanie leków przepisanych przez lekarzy innych specjalizacji. Najlepszy! Polecam ...

Witam!
Najlepszy! Polecam wszystkim !

Ogromna wiedza i ludzkie podejście do pacjenta! Dzięki niemu wiele się dowiedziałam o wrzodach żołądka. Szczerze polecam go innym pacjentom.

wspaniały lekarz,dzięki jego trafnej diagnozie żyję,mam do niego 100% zaufanie ,polecam

Wspaniały lekarz i człowiek , oby wszyscy tacy byli !

Wspaniały lekarz i człowiek , oby wszyscy tacy byli !

wiedza w parze z urodą niebywałe wielki umysł wykorzystywany dla zwykłego człowieka

WSPANIAŁY, PRZYSTOJNY, KOMPETENTNY LEKARZ,KORZYSTAJĄCY Z DOSTĘPNYCH BADAŃ I POMOCY INNYCH SPECJALISTÓW

Polecam pan doktora wszystkim chorym. Podpisuję się pod wcześniejszymi POZYTYWNYMI opiniami - wszystko to co jest opisane polega na prawdzie.

Wciąż poszukujesz "Internista Gliwice"?

mekmed
panewnicka 5