lekarz Piotr Ścisło

Psychiatra

To moje czwarte podejście do lekarza psychiatry i ciągle diagnoza oparta na domysłach - dopiero dr Ścisło zaproponował konkretne badania. Jest przyjazny, otwarty, sympatyczny, skupia się na pacjencie, nie tylko na jednostce chorobowej. Mówi normalnym głosem. W razie potrzeby nie odmawia wizyty poza ustalonym terminem. Moim zdaniem zaprzecza na plus obiegowemu wizerunkowi psychiatry i to budzi moje zaufanie i nadzieję, że wreszcie trafiłam na "swojego" lekarza.

WSPANIALY LEKARZ ,POLECAM BARDZO MILY A NADODATEK FACHOWIEC JAKICH MALO DZIEKUJE BOGU ZE GO ZNAM ZADKO KTO TAK WYSLUCHA NIE SPIESZAC SIE JAK INNI LEKARZE NAPRAWDE SUPER